منوی فروشگاه
Your Cart

فلایت کنترل-اتوپایلوت پرواز

فلایت کنترل S2 ساخت GT Power ویژه مولتی روتور
ناموجود
مدل: GT Power S2 Multirotor Controller
یک فلایت کنترل مخصوص کواد کوپتر و هگزا کوپتر بسیار دقیق و در عین حال بسیار ساده و آماده پرواز !! اتوپایلوت GT Power S2 Multirotor Controller یکی از پرفروشترین و ارزانترین فلایت کنترلهای آماده پرواز موجود در بازار جهانی است که بر پایه بیس فلایت کنترلر KK  ساخته شده است...
0 تومان
فلایت کنترل NX3 3D مخصوص هواپیماهای مدل
ناموجود
مدل: Air Plane NX3 Flight Control
فلایت کنترل NX3 3D مخصوص هواپیماهای مدل ، یک استابلایزر پرواز و فلایت کنترل بسیار خوب برای هواپیماهای مدل میباشد . این فلایت کنترل دارای ژیریسکوپ جایرو سه محوره بوده و میتواند در مواقعی که کنترل هواپیما را از دست میدهید سریعا به شما کمک کرده و هواپیمای مدل شما را به حالت استیبل بازگرداند ...
0 تومان
فلایت کنترل NX3 EVO مخصوص هواپیماهای مدل دارای Emergancy Mode
ناموجود
مدل: NX3 EVO AirPlan
فلایت کنترل NX3 EVO مخصوص هواپیماهای مدل ، یک استابلایزر پرواز و فلایت کنترل بسیار خوب برای هواپیماهای مدل میباشد . این فلایت کنترل دارای ژیریسکوپ جایرو سه محوره بوده و میتواند در مواقعی که کنترل هواپیما را از دست میدهید سریعا به شما کمک کرده و هواپیمای مدل شما را به حالت استیبل بازگرداند ...
0 تومان
مدل: فلایت کنترل FC451
این فلایت کنترل 6 محوره بسیار سبک و کوچک است و بدون نیاز به هیچگونه پروگرام میباشد . همچنین از این فلایت کنترل میتوانید برای سیستم های کواد کوپتر سایز مینی و متوسط استفاده نمایید .این فلایت کنترل بسیار مناسب سیستمهای FPV  میباشد و ثبات پروازی خیلی مناسبی دارد . این فلایت کنترل پورتهای S.BUS  را..
540,000 تومان 595,000 تومان
مدل: QQ Super
داشتن فلایت کنترلی با کاربری آسان و بی دردسر با قیمت مناسب مزیتی است که هر علاقمند به ساخت مولتی رتور ساده و ارزان به دنبال آن است.اتوپایلوت QQ یکی از پرفروشترین و ارازانترین فلایت کنترلهای موجود در بازار جهانی است. با داشتن جایرو سه محوره و سنسور شتاب سنج سه محوره عملا یک کنترلر خوب را در اختی..
515,000 تومان 540,000 تومان
فلایت کنترل KK 2.1.5  با LCD و کیس ضد ضربه و بازر ساخت هابی کینگ ویژه هواپیما و مولتی روتور
ناموجود
مدل: KK 2.1.5 With Hard Case
همه کاربران مولتی روتور این برد بسیار عالی و همه فن حریف را میشناسند. بردهای kk به صورت اپن سورس تا کنون در ورژنهای مختلفی وجود داشته است .این فلایت کنترلها دروازه مناسب و کم هزینه برای ورود به دنیای مولتی روتورها هستند.هرکسی یکبار به سراغ این فلایت کنترل رفته باشد، خاطرات خوش و لذت طراحی و توسعه با..
0 تومان
مدل: فلایت کنترل KK 3 هابی کینگ
همه کاربران قدیمی مولتی روتور نام این برد بسیار عالی و همه فن حریف را میشناسند. بردهای kk به صورت اپن سورس تا کنون در ورژنهای مختلفی وجود داشته است .این فلایت کنترلها دروازه مناسب و کم هزینه برای ورود به دنیای مولتی روتورها هستند.هرکسی یکبار به سراغ این فلایت کنترل رفته باشد، خاطرات خوش و لذت طراحی ..
450,000 تومان 490,000 تومان
فلایت کنترل KK 5.5 ساخت هابی کینگ ویژه مولتی روتور
ناموجود
مدل: فلایت کنترل KK 5.5
همه کاربران مولتی روتور این برد بسیار عالی و همه فن حریف را میشناسند. بردهای kk به صورت اپن سورس تا کنون در ورژنهای مختلفی وجود داشته است .این فلایت کنترلها دروازه مناسب و کم هزینه برای ورود به دنیای مولتی روتورها هستند.هرکسی یکبار به سراغ این فلایت کنترل رفته باشد، خاطرات خوش و لذت طراحی و توسعه با..
0 تومان
مدل: LUX Lumenier Flight Control
فلایت کنترل LUX Lumenier مخصوص FPV Racing مسابقه ای یک فلایت کنترل 32 بیتی بسیارعالی بر پایه چیپ F3 میباشد.این فلایت کنترل با دارا بودن الگوریتم بسیار عالی میتواند پرنده FPV ریسینگ شما را در سرعتهای بسیار بالا به خوبی هدایت نماید.برای ست آپ این فلایت کنترلر میتوانید از نرم افزارهای مشهور و..
795,000 تومان 890,000 تومان
مدل: EMAX-SKYLINE32 Acro v1.2
فلایت کنترل EMAX-SKYLINE32-Acrobatic V1.2 ویژه FPV Racing ساخت شرکت EMAX میباشد.این فلایت کنترلر یکی از بهترین و قویترین فلایت کنترلرهای ساخته شده برای سیستمهای FPV Racing در جهان است که توسط شرکت بسیار معروف و معتبر ایمکس از روی فلایت کنترلر NAZE32 طراحی بهینه و ساخته شده است .فلایت کنترلر SKY Line..
895,000 تومان 950,000 تومان
مدل: KingKong FPV Racing Micro F3
یک فلایت کنترل همه کاره و عالی در سایز مینی مخصوص مسابقات سرعت FPV RACING ساخت شرکت معروف KING KONG .داشتن فلایت کنترلی با کاربری آسان و بی دردسر با قیمت مناسب مزیتی است که هر علاقمند به ساخت مولتی روتور حرفه ای مسابقه ای به دنبال آن است.اتوپایلوت MICRO F3 یکی از جدیدترین و پرفروش ترین فلا..
570,000 تومان
مدل: CC3D ATOM Mini
یک فلایت کنترل همه کاره و عالی در سایز مینی  .داشتن فلایت کنترلی با کاربری آسان و بی دردسر با قیمت مناسب مزیتی است که هر علاقمند به ساخت مولتی روتور ساده و ارزان به دنبال آن است.اتوپایلوت CC3D ATOM یکی از پرفروشترین و ارزانترین فلایت کنترلهای سایز مینی موجود در بازار جهانی است. با داشتن جا..
480,000 تومان
مدل: CC3D EVO
یک فلایت کنترل همه کاره و عالی بسیار معروف از شرکت OPENPILOT مخصوص تمام سیستمهای رادیو کنترل RC از قبیل هواپیما و مولتی کوپتر و قایق و ماشین و ... میباشد . داشتن فلایت کنترلی با کاربری آسان و بی دردسر با قیمت مناسب مزیتی است که هر علاقمند به ساخت مولتی روتور ساده و ارزان به دنبال آن است.اتوپایلوت  C..
470,000 تومان
مدل: KingKong MICRO NZ32
یک فلایت کنترل همه کاره و عالی در سایز مینی مخصوص مسابقات سرعت FPV RACING ساخت شرکت معروف KING KONG .داشتن فلایت کنترلی با کاربری آسان و بی دردسر با قیمت مناسب مزیتی است که هر علاقمند به ساخت مولتی روتور حرفه ای مسابقه ای به دنبال آن است.اتوپایلوت MICRO NZ32 یکی از پرفروشترین و ارازانترین ..
560,000 تومان
مدل: NAZE32-10DOF-Rev5
فلایت کنترل NAZE32 یکی از بهترین و معروفترین و پرکاربردترین فلایت کنترلهای 32 بیت اپن سورس جهان مورد استفاده در مولتی کوپترها و مخصوصا مولتی روتورهای ریس و مسابقه و آکروباتیک و کوادهای FPV و هواپیماهای مدل میباشد !! فلایت کنترلر "ناز32" یا همان "نیز32" جزو معروفترین فلایت کنترلهای ماژولار ..
930,000 تومان 990,000 تومان
فلایت کنترل NAZE32 ورژن 6DOF-REV6 مخصوص سیستمهای Racing FPV و RC
ناموجود
مدل: NAZE32-6DOF-REV6
فلایت کنترلر Naze32 یکی از بهترین و معروفترین و پرکاربردترین فلایت کنترلهای اپن سورس جهان مورد استفاده در مولتی کوپترها و مخصوصا مولتی روتورهای ریس FPV Racing و مسابقه و آکروباتیک میباشد !! فلایت کنترل "ناز32" یا "نیز32" جزو معروفترین فلایت کنترلهای ماژولار جهان با ساپورت ماژولهایی مانند ماژول ..
0 تومان
فلایت کنترل همه کاره MultiWii SE v2.6 اورجینال ساخت CRIUS مخصوص هواپیما و مولتی روتور
ناموجود
مدل: MultiWii SE v2.6
یکی از بهترین و معروفترین و پرکاربردترین فلایت کنترلهای اپن سورس جهان !! مولتی وی دارای امکانات و ماژولهای متعددی است که باعث شده طیف وسیعی از پروژه های پروازی را ساپورت نماید .این برد از ماژولهایی مانند GPS به راحتی پشتیبانی کرده و حتی دارای قابلیت اتصال به ماژولهایی مانند سونار برای فاصل..
0 تومان
پکیج فول آپشن فلایت کنترل MultiWii SE v2.6 به همراه GPS و برد رابط و OLED و ماژول بلوتوث و سونار
ناموجود
مدل: MultiWii SE v2.6 FULL PACK
یکی از بهترین و معروفترین و پرکاربردترین فلایت کنترلهای اپن سورس جهان !! مولتی وی دارای امکانات و ماژولهای متعددی است که باعث شده طیف وسیعی از پروژه های پروازی را ساپورت نماید .این برد دارای GPS و حتی دارای ماژولهایی مانند سونار برای فاصله سنجی با اجسام اطراف یا فاصله سنجی تا زمین برای ثبات پرواز و ..
0 تومان
فلایت کنترل MINI APM v3.1 Mega آردوپایلوت مگا مینی همراه کابلهای رابط
ناموجود
مدل: MINI APM v3.1
فلایت کنترل APM مینی یا همان آردوپایلوت یک سیستم ناوبری اتوماتیک کاملا Open Source و پرفروش ترین تکنولوژیی پایدار ساز رباتیکی است که حتی برنده جایزه مسابقه Outback 2012 در رقابت میان پهبادها شده است. آردوپایلوت از یک بخش سخت افزاری ماژولار با قابلیت اتصال صدها ماژول کاربردی و یک سامانه نرم افزاری قد..
0 تومان
مدل: APM PRO 2.52 Quanum Nova+GPS
فلایت کنترلر APM PRO یک فلایت کنترلر حرفه ای از سری فلایت کنترل های  APM میباشد .شاید کوادکوپتر CX20 از شرکت چرسون را دیده باشید که در رقابت با پرنده فانتوم 2 شرکت DJI ساخته شد و پرواز بسیار پایدار و عالی دارد .جالب است بدانید که پرنده کواد کوپتر CX20 برای پرواز از همین اتوپایلوت همه کاره حرفه ای AP..
1,990,000 تومان 2,200,000 تومان
فلایت کنترلر APM 2.8 آردوپایلوت مخصوص مولتی روتور و هواپیما مدل ساخت HobbyKing
ناموجود
مدل: APM 2.8 Flight Contorller
فلایت کنترلر  APM 2.8 یا همان آردوپایلوت یک سیستم ناوبری اتوماتیک همه کاره کاملا Open Source و پرفروش ترین تکنولوژیی پایدار ساز رباتیکی است که حتی برنده جایزه مسابقه Outback 2012 در رقابت میان پهبادها شده است. آردوپایلوت از یک بخش سخت افزاری ماژولار با قابلیت اتصال صدها ماژول کاربردی و یک سامانه نرم..
0 تومان
پکیج حرفه ای فلایت کنترل APM 2.8 Mega آردوپایلوت با GPS UBLOX 7M به همراه برد پاور و برد توسعه I2C
ناموجود
مدل: APM 2.8 Mega+Ublox Neo-7m+power+I2C
فلایت کنترل APM یا همان آردوپایلوت یک سیستم ناوبری اتوماتیک کاملا Open Source و پرفروش ترین تکنولوژیی پایدار ساز رباتیکی است که حتی برنده جایزه مسابقه Outback 2012 در رقابت میان پهبادها شده است. آردوپایلوت از یک بخش سخت افزاری ماژولار با قابلیت اتصال صدها ماژول کاربردی و یک سامانه نرم افزاری قدرتمند..
0 تومان
پکیج فوق حرفه ای فلایت کنترل همه کاره APM 2.8 آردوپایلوت با GPS UBLOX M8N به همراه تلمتری WiFi و رگلاتور Ubec پاور و برد توسعه I2C و برد انکودر PPM و لرزشگیر و ماژول سونار اولتراسونیک و پردازشگر تصویر 3DRobotic Optical Flow
ناموجود
مدل: apm2.8 with gps ublox m8n+sonar+wifi+optical flow
فلایت کنترل APM یا همان آردوپایلوت یک سیستم همه کاره ناوبری اتوماتیک کاملا Open Source و پرفروش ترین تکنولوژیی پایدار ساز رباتیکی است که حتی برنده جایزه مسابقه Outback 2012 در رقابت میان پهبادها شده است. آردوپایلوت APM از یک بخش سخت افزاری ماژولار با قابلیت اتصال صدها ماژول کاربردی و یک سامانه نرم ا..
0 تومان
فلایت کنترل حرفه ای P2 با GPS ساخت JIYI ورژن نهایی فلایت کنترل حرفه ای P2 با GPS ساخت JIYI ورژن نهایی
ناموجود
مدل: فلایت کنترل P2 ساخت JIYI
هم اکنون یکی از قویترین اتوپایلوتهای دنیا در پیش روی شماست و ما مفتخریم که این فلایت کنترل عالی را برای اولین بار در ایران معرفی و عرضه مینماییم!!اگر به دنبال یک فلایت کنترل با امکانات خوب و پرواز بسیار پایدار حتی در شرایط بد آب و هوایی و باد شدید هستید که دارای نصب و راه اندازی راحت باشد بی ش..
0 تومان
پکیج حرفه ای فلایت کنترل پیشرفته Pixhawk 2.4.7 اورجینال ساخت CUAV تحت لیسانس 3DR
ناموجود
مدل: Pixhawk 2.4.7 Lite Package
فلایت کنترل Pixhawk یک اتوپایلوت بسیار پیشرفته است که توسط کمپانی 3D Robotics توسعه داده شده است.این محصول دارای برد ARM PX4 با سیستم پردازشگر32 بیت قوی با سرعت کلاک ۱۶۸ مگاهرتز و 256 کیلو بایت رم داخلی و 2 مگابایت فلش و یک پروسسور 32 bit STM32F103 با قابلیت ساپورت از فیل سیف , سنسورهای پیشرفته و هم..
0 تومان
پکیج فوق حرفه ای فلایت کنترل پیشرفته Pixhawk 2.4.7 با جی پی اس UBLOX M8N اورجینال فول پک با تمام لوازم ساخت CUAV تحت لیسانس 3DR
ناموجود
مدل: Pixhawk PX4 2.4.7 32 bit ARM Flight Controller + M8N GPS
فلایت کنترل پیکسهاواک Pixhawk-px4 یک اتوپایلوت بسیار پیشرفته است که ابتدا توسط کمپانی 3D Robotics به صورت تجاری انبوه ساخته شده بود و بعدها توسط بسیاری از کمپانی های معروف دنیا توسعه داده شد.این محصول دارای برد ARM PX4 با سیستم پردازشگر32 بیت قوی با سرعت کلاک ۱۶۸ مگاهرتز و 256 کیلو بایت رم داخلی و 2..
0 تومان
پکیج فوق حرفه ای فلایت کنترلر پیکسهاوک پیشرفته Pixhawk 2.4.8 با GPS اورجینال و لوازم ساخت Hobbyking تحت لیسانس 3DR
ناموجود
مدل: Hobbyking Pixhawk-PX4-2.4.8-32bit Flight Controller+GPS
پکیج فوق حرفه ای فلایت کنترلر پیکسهاوک پیشرفته Pixhawk 2.4.8 با GPS اورجینال و لوازم ساخت Hobbyking تحت لیسانس 3DRفلایت کنترلر Pixhawk یک اتوپایلوت بسیار پیشرفته است که ابتدا توسط کمپانی 3D Robotics ساخته شد.این محصول دارای برد ARM PX4 با سیستم پردازشگر32 بیت قوی با سرعت کلاک ۱۶۸ مگاهرتز و 256 کیلو ..
0 تومان
فلایت کنترل NAZA LITE نازا لایت با GPS ساخت DJI فلایت کنترل NAZA LITE نازا لایت با GPS ساخت DJI
ناموجود
مدل: NAZA LITE+GPS
اگر به دنبال یک فلایت کنترل با کیفیت و کارآیی بالا برای مولتی روتور هستید، برد فلایت کنترل NAZA M LITE یکی از بهترینها برای انتخاب است.شرکت DJI با سابقه درخشان در زمینه طراحی و ساخت قطعات مولتی روتور روی این نوع برد حساب ویژه ای باز کرده است .بیشترین فروش از لحاظ آماری مربوط به این فلایت کنترل عالی ..
0 تومان
فلایت کنترل NAZA-M V2 ورژن جدید همراه GPS جدید با GNSS گلوناس اورجینال ساخت DJI
ناموجود
مدل: DJI NAZA-M-V2 New Version
هم اکنون یکی از محبوبترین اتوپایلوتهای دنیا به صورت ارتقا یافته در پیش روی شماست !! اگر به دنبال یک فلایت کنترل با امکانات خوب و پرواز پایدار هستید که دارای نصب و راه اندازی راحت باشد بی شک این یکی از بهترین گزینه های انتخابی شما است . شرکت معروف DJI که یکی از شرکت های بزرگ در زمینه ساخت ف..
0 تومان
کیس قاب محافظ ضد ضربه و ضد پارازیت فلزی فلایت کنترلهای نازا لایت و نازا V2 از شرکت DJI
ناموجود
مدل: DJI NAZA HARD CASE
کیس ضد پارازیت فلزی فلایت کنترلهای نازا لایت و نازا V2  از شرکت DJI باعث میگردد نویزها و پارازیتهای محیطی دیگر بر فلایت کنترل شما بی تاثیر باشد . همچنین این کیس فلزی جلوی نور و اشعه های مضر خورشیدی که میتواند روی سنسورهای فلایت کنترل شما تاثیر منفی داشته باشد را نیز گرفته و خنثی مینماید .این کا..
0 تومان
مدل: Mini Flight Controller Anti-vibration Damping
پایه لرزشگیر و آنتی شوک کوچک پلاستیکی همراه دمپر مخصوص نصب فلایت کنترلر و دوربین FPV میباشد .جنس این پایه سبک از پلاستیک ABS بوده و دارای 4 عدد دمپر کوچک آنتی ویبره است و تنها چند گرم وزن دارد.شما میتوانید این پایه لرزشگیر را در هر جای پرنده خود به راحتی نصب و یا چسب نمایید و سپس بر روی آن..
45,000 تومان
پایه لرزشگیر آنتی شوک فیبرکربن بزرگ مخصوص نصب فلایت کنترلر و دوربین FPV و اسپرت کمرا
ناموجود
مدل: Flight Controller Carbon Fiber Anti-vibration Damping
پایه لرزشگیر و آنتی شوک بزرگ فیبرکربن همراه دمپر مخصوص نصب فلایت کنترلر و دوربین FPV و اسپرت میباشد .جنس این پایه سبک از فیبر کربن بوده و دارای 4 عدد دمپر کوچک آنتی ویبره است و تنها چند گرم وزن دارد.شما میتوانید این پایه لرزشگیر را در هر جای پرنده خود به راحتی نصب و یا چسب نمایید و سپس بر ..
79,000 تومان
نمایش 1 تا 32 از 32 (1 صفحه)

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد