منوی فروشگاه
Your Cart

فلایت کنترل SP Racing F3 Acro مخصوص کوادکوپتر FPV Racing

فلایت کنترل SP Racing F3 Acro مخصوص کوادکوپتر FPV Racing
جدید -5 %
فلایت کنترل SP Racing F3 Acro مخصوص کوادکوپتر FPV Racing
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
2,800,000 تومان
2,950,000 تومان
 • وضعیت انبار: موجود
 • مدل: SP Racing F3 Acro Flight Control

فلایت کنترل SP Racing F3 Acro یکی از بهترین فلایت کنترلهای 32 بیت اپن سورس جهان مورد استفاده در مولتی کوپترها و مخصوصا کوادکوپتر های ریسینگ FPV مسابقه و آکروباتیک میباشد . این فلایت کنترل برای حداکثر کارایی و چابکی طراحی و ساخته شده است و به وسیله آن میتوانید پهپاد خود را به مرحله جدیدی ارتقا دهید.

فلایت کنترلر SP Racing F3 Acro که ورژن ارتقا یافته فلایت کنترل NAZE32 است جزو پرکاربردترین فلایت کنترلهای ریسینگ و ماژولار جهان با ساپورت ماژولهایی مانند ماژول بلوتوث و ماژول GPS و ارسال اطلاعات تله متری با MINIM OSD و سیستم سونار ارتفاع سنج و بازر و کنترل چراغ های RGB و ساپورت از صفحه نمایش OLED است . در واقع همه آنچه از یک فلایت کنترل FPV Racing توقع داشته باشید توسط فلایت کنترلر SP Racing F3 Acro و پروسسور قوی 32 بیتی STM32F3 آن برای شما اجرا میشود.


ساختار طراحی بسیار هوشمندانه این فلایت کنترل باعث شده یک برد دو طرفه در اختیار داشته باشید و از هر دو طرف برد به طور جداگانه استفاده نمایید که باعث در اختیار داشتن امکانات بسیار بالا در کمترین حجم ممکن است . بر روی برد فلایت کنترل SP Racing F3 Acro تقریبا تمام پورتهای ممکن برای ساخت یک پهپاد ریسینگ قوی با ماژولهای مختلف وجود دارد . 

این فلایت کنترل از انواع مدلهای مختلف مولتی روتور شامل : تری کوپتر ، کواد کوپتر ، هگزا کوپتر نیز پشتیبانی میکند ولی عمده کاربرد آن در کوادکوپتر و هگزاکوپترهای سرعتی Racing میباشد.

با گستردگی بالا در کارایی این فلایت کنترل تا 8 کانال ورودی از گیرنده رادیویی را ساپورت نموده و با انواع سیستمهای گیرنده رادیو کنترل مانند PWM و PMM و SBUS و حتی با گیرنده های ستلایت اکسپکترومها به راحتی کار میکند . 


در نمای زیر عکس شماتیک از آنچه شما ممکن است بخواهید به این برد متصل کنید برای شما نمایش داده شده است تا با گستردگی کارایی این برد بیشتر آشنا شوید :


با استفاده از برد فلایت کنترل SP Racing F3 Acro تقریبا به هرآنچه جهت مدار کنترلی مولتی روتور احتیاج دارید دسترسی پیدا میکنید . با قیمتی بسیار کم توسط این اتوپایلوت قوی امکانات کامل یک فلایت کنترل گران قیمت را در اختیار خواهید داشت.

در اصل این فلایت کنترل در شاخه بردهای NAZE32 از زیرشاخه های مولتی وی فامیلی دسته بندی میگردد که برای استفاده های خاص تر در محیطهای داخلی ایندور و همچنین پروازهای 3D و مسابقات ریس(سرعت) بهینه سازی و آپکرید شده است .

تا به حال برای استفاده و پروگرام کردن فلایت کنترل SP Racing F3 Acro برنامه های اپن سورس زیادی ساخته شده است که معروفترین آنها: کلین فلایت ،بتا فلایت ،بیس فلایت و ... میباشد . گاهی ممکن است یک مدل از این فلایت کنترل ها فقط با یکی از این برنامه ها سازگاری خوب داشته باشد و چنانچه با برنامه دیگر پروگرام شود عملکرد پروازی مناسب را نداشته باشد .این موضوع تنها به دلیل ساخت ورژنهای بسیار زیاد و بهینه تر شده از این فلایت کنترل توسط شرکتهای مختلف در جهان است .پس چنانچه بعد از پروگرام کردن مشکلی در پرواز داشتید کافیست فقط فلایت کنترل خود را با برنامه دیگری پروگرام نمایید !!

یک پورت میکرو USB بر روی این فلایت کنترل ارتباط شما را با کامپیوتر برقرار میسازد . هرچند که با متصل کردن ماژول بلوتوث میتوانید عملکرد این فلایت کنترل را با گوشی موبایل نیز کنترل و تنظیم نمایید !!
SP Racing F3 ACRO Flight Controller


The SP Racing F3 Acro can do everything you need for FPV. The modern STM32F3 processor is fast enough for more complex calculations (eg the notch filter) and the richconnection possibilities cover all the FPV requirements.

Presenting the F3 ACRO Flight Controller: Your Ultimate Source of Accuracy in the Air!

With the F3 ACRO Flight Controller, an innovative device made for both professionals and aerial enthusiasts, you can unleash the full potential of your drone. This flight controller, designed for maximum performance and agility, completely transforms the way you experience flight.

With the F3 ACRO Flight Controller, you can take your drone to new heights and experience thrilling flying thanks to the marriage of innovation and precision! With this cutting-edge flight controller, you can enhance your travels, take amazing aerial photos, and become an expert drone operator.

Features:

 • Advanced Gyro Technology: Unparalleled stability for precise flight maneuvers.
 • Compact and Lightweight: Designed for portability without sacrificing power.
 • Ultra-Responsive Controls: Lightning-fast command translation for agile flying.
 • Versatile Compatibility: Seamless integration with various drone setups.
 • Customizable Firmware: Tailor performance to your flying style with adjustable parameters.
 • Durable Construction: Built to withstand high-speed flights and challenging conditions.


Key Features

 • Dimensions: 36 x 36 mm
 • Mounting hole spacing: 30.5 mm
 • Weight: 6 g
 • Processor: STM32F3, 72 MHz
 • Accelerometer / gyroscope: MPU6050
 • Computer connection: MicroUSB
 • 16 PWM channels (8 input and 8 output)
 • Support for Sbus and PPM
 • 3 serial ports
 • 64 Mb flash
 • Wide connectivity: measurement of the battery voltage, beeper, lighting and other 36 input / output ports

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1403 - 1390. طراحی توسط آی سبد