منوی فروشگاه
Your Cart

فلایت کنترلر کواد کوپتر FPV Racing

فلایت کنترلر کواد کوپتر FPV Racing در ساخت پرنده کواد کوپتر مسابقه ای FPV Racing کاربرد دارد.

این فلایت کنترلرهای FPV Racing دارای فریمورهای مخصوص پرنده کواد کوپتر FPV Racing مسابقه میباشد که برای رسیدن به پایداری بالاتر در سرعت بسیار بالا طراحی و برنامه ریزی شده است.

سایز فلایت کنترلر های FPV Racing معمولا بسیار کوچک و سبک میباشد و پروگرام کردن آنها عموما از طریق اتصال به کامپیوتر صورت میگیرد.

مدل: QQ Super
داشتن فلایت کنترلی با کاربری آسان و بی دردسر با قیمت مناسب مزیتی است که هر علاقمند به ساخت مولتی رتور ساده و ارزان به دنبال آن است.اتوپایلوت QQ یکی از پرفروشترین و ارازانترین فلایت کنترلهای موجود در بازار جهانی است. با داشتن جایرو سه محوره و سنسور شتاب سنج سه محوره عملا یک کنترلر خوب را در اختی..
590,000 تومان
مدل: LUX Lumenier Flight Control
فلایت کنترل LUX Lumenier مخصوص FPV Racing مسابقه ای یک فلایت کنترل 32 بیتی بسیارعالی بر پایه چیپ F3 میباشد.این فلایت کنترل با دارا بودن الگوریتم بسیار عالی میتواند پرنده FPV ریسینگ شما را در سرعتهای بسیار بالا به خوبی هدایت نماید.برای ست آپ این فلایت کنترلر میتوانید از نرم افزارهای مشهور و..
890,000 تومان
فلایت کنترلر EMAX-SKYLINE32-Acrobatic V1.2 ویژه کواد کوپتر FPV Racing ساخت شرکت EMAX
ناموجود
مدل: EMAX-SKYLINE32 Acro v1.2
فلایت کنترل EMAX-SKYLINE32-Acrobatic V1.2 ویژه FPV Racing ساخت شرکت EMAX میباشد.این فلایت کنترلر یکی از بهترین و قویترین فلایت کنترلرهای ساخته شده برای سیستمهای FPV Racing در جهان است که توسط شرکت بسیار معروف و معتبر ایمکس از روی فلایت کنترلر NAZE32 طراحی بهینه و ساخته شده است .فلایت کنترلر SKY Line..
980,000 تومان
مدل: KingKong FPV Racing Micro F3
یک فلایت کنترل همه کاره و عالی در سایز مینی مخصوص مسابقات سرعت FPV RACING ساخت شرکت معروف KING KONG .داشتن فلایت کنترلی با کاربری آسان و بی دردسر با قیمت مناسب مزیتی است که هر علاقمند به ساخت مولتی روتور حرفه ای مسابقه ای به دنبال آن است.اتوپایلوت MICRO F3 یکی از جدیدترین و پرفروش ترین فلا..
690,000 تومان
مدل: CC3D ATOM Mini
یک فلایت کنترل همه کاره و عالی در سایز مینی  .داشتن فلایت کنترلی با کاربری آسان و بی دردسر با قیمت مناسب مزیتی است که هر علاقمند به ساخت مولتی روتور ساده و ارزان به دنبال آن است.اتوپایلوت CC3D ATOM یکی از پرفروشترین و ارزانترین فلایت کنترلهای سایز مینی موجود در بازار جهانی است. با داشتن جا..
580,000 تومان
فلایت کنترل CC3D EVO اورجینال آخرین ورژن آپگرید با هارد کیس و سیم مخصوص همه سیستمهای RC
ناموجود
مدل: CC3D EVO
یک فلایت کنترل همه کاره و عالی بسیار معروف از شرکت OPENPILOT مخصوص تمام سیستمهای رادیو کنترل RC از قبیل هواپیما و مولتی کوپتر و قایق و ماشین و ... میباشد . داشتن فلایت کنترلی با کاربری آسان و بی دردسر با قیمت مناسب مزیتی است که هر علاقمند به ساخت مولتی روتور ساده و ارزان به دنبال آن است.اتوپایلوت  C..
490,000 تومان
مدل: KingKong MICRO NZ32
یک فلایت کنترل همه کاره و عالی در سایز مینی مخصوص مسابقات سرعت FPV RACING ساخت شرکت معروف KING KONG .داشتن فلایت کنترلی با کاربری آسان و بی دردسر با قیمت مناسب مزیتی است که هر علاقمند به ساخت مولتی روتور حرفه ای مسابقه ای به دنبال آن است.اتوپایلوت MICRO NZ32 یکی از پرفروشترین و ارازانترین ..
650,000 تومان
مدل: NAZE32-10DOF-Rev5
فلایت کنترل NAZE32 یکی از بهترین و معروفترین و پرکاربردترین فلایت کنترلهای 32 بیت اپن سورس جهان مورد استفاده در مولتی کوپترها و مخصوصا مولتی روتورهای ریس و مسابقه و آکروباتیک و کوادهای FPV و هواپیماهای مدل میباشد !! فلایت کنترلر "ناز32" یا همان "نیز32" جزو معروفترین فلایت کنترلهای ماژولار ..
990,000 تومان
مدل: APM PRO 2.52 Quanum Nova+GPS
فلایت کنترلر APM PRO یک فلایت کنترلر حرفه ای از سری فلایت کنترل های  APM میباشد .شاید کوادکوپتر CX20 از شرکت چرسون را دیده باشید که در رقابت با پرنده فانتوم 2 شرکت DJI ساخته شد و پرواز بسیار پایدار و عالی دارد .جالب است بدانید که پرنده کواد کوپتر CX20 برای پرواز از همین اتوپایلوت همه کاره حرفه ای AP..
2,300,000 تومان
نمایش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1401 - 1390. طراحی توسط آی سبد