منوی فروشگاه
Your Cart

اسپیدکنترل 35 آمپر Bullet ساخت EMAX

اسپیدکنترل 35 آمپر Bullet ساخت EMAX
جدید -18 %
اسپیدکنترل 35 آمپر Bullet ساخت EMAX
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
810,000 تومان
990,000 تومان
  • وضعیت انبار: موجود
  • مدل: EMAX Bullet 35A 3-6S BLHELI_S MULTISHOT ESC

اسپید کنترلر حرفه ای 35 آمپر نانو مدل D-SHOT Bullet با فریمور BLHeli-S و ساپورت از باتریهای 3 تا 6 سل لیتیوم پلیمر از سری محصولات جدید و حرفه ای ساخت شرکت EMAX یکی از بزرگترین شرکتهای تولید قطعات و وسائل "هابی" و " آر سی" رادیو کنترل در دنیا میباشد . لوازم تولید شده این شرکت با کیفیت بسیار عالی و قیمت بسیار مطلوب برای استفاده شما عزیزان تهیه و گردآوری شده است .

این اسپید کنترل حرفه ای نانو مدل Bullet (سری بنفش) کوچکترین و سبکترین اسپیدکنترل حرفه ای ساخته شده در دنیا میباشد. اسپید کنترلهای نانو جدید سری EMAX D-SHOT Bullet 35A BLHeli-S این شرکت برای ساخت انواع پرنده ها و مولتی روتورهای ریسینگ و کوادکوپتر مسابقه ای FPV RACING و ریز پرنده ها کاربرد دارد .


این نانو اسپید کنترلر 35 آمپری با وزن بسیار پایین حدود 6 گرم خود جزو اسپید کنترل های Slim و اولترا لایت محسوب میشود و اندازه طول آن تنها حدود 29 میلیمتر و عرض آن 14 میلیمتر می باشد و با ساپورت از سیگنالهای MULTISHOT و ONESHOT42 و ONESHOT125 دارای تراشه چیپ درایور اختصاصی و سرعت سوئیچینگ بسیار بالا با پاسخگویی سریع بوده که استارت اولیه نرم و پرواز سریع و حرفه ای برای کوادکوپتر های FPV Racing مسابقه ای به همراه دارد.

استفاده از یک برد PCB چند لایه و ماسفت و خازن سرامیکی با کیفیت بسیار بالای ژاپنی و همچنین استفاده از یک هیت سینک آلومینیومی مقاوم ولی سبک برای کاهش گرما و محافظت برد از ضربه های فیزیکی از خصوصیات طراحی جدید این اسپیدکنترل جدید و حرفه میباشد.

اسپید کنترلر 35 آمپر حرفه ای EMAX Bullet با ساپورت از تمام انواع باطری 3 سل تا 6 سل لیتیوم پلیمر به صورت حرفه ای برای سیستمهای مسابقه ای FPV RACING طراحی و تولید شده است .

اسپید کنترل EMAX Bullet 35A BLHeli-S از فریمور نرم افزاری جدید BLHeli-S استفاده کرده است که در مواقع لزوم و کاربردهای حرفه ای تر تنها با استفاده از سیم سیگنال آن میشود فریمور آن را آپدیت کرد یا آنرا پروگرام نمود و دردسرهای قبلی اسپید کنترلهای سیمون و اسپید پروگرامر را ندارد !!این فریمور از مودهای بسیار زیادی برای نوع حرکت و عکس العمل های سریع و دقیق استفاده میکند.استفاده از فریمور جدید BLHeli-s و ساپورت از DSHOT در این اسپیدکنترل موجب شده تا برای راه اندازی اولیه احتیاجی به کالیبراسیون با تراتل وجود نداشته باشد .

اسپید کنترل نانو سایز 35 آمپر EMAX Bullet تحمل عبور جریان تا 40 آمپر برای مدت 10 ثانیه را داراست که خیال شما را از نسوختن اسپید کنترل در شرایط کرش یا تراتل دادن های لحظه ای راحت میکند .

همراه این اسپید کنترل یک کاور شرینگ حرارتی (وارنیش) شفاف برای آب بندی اسپید کنترل در پک قرار داده شده است .Key Features:
The market's lightest and smallest ESC, designed specifically for high-level FPV racing.

Utilizing the latest BLHeli-S firmware (16.5), hardware PWM generates a signal to boost smoother throttle response and reduce noise.

Supports analog signals: MULTISHOT, ONESHOT42, ONESHOT125.

Top quality MOSFET, ceramic capacitors. 3oz high TG PCB board, significantly improves heat dissipation and improves system efficiency.

New aluminum heat sink, offers protection from propeller strike damage.

Features high-temperature silicone signal cable for wire flexibility and ease of installation.

Selling points:
1. Brand new Bullet Series (purple), super-mini, ultra-light ESC.
2. BLHeli-S firmware/ Supports MULTISHOT, ONESHOT42, ONESHOT125.
3. New heat sink design both effectively reduces the core temperature, and avoids propeller strike damage.
4. Imported MOS tube, Japanese ceramic capacitors, 3oz High-TG PCB board, significantly reduces electrical heat soak and improves system efficiency.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1403 - 1390. طراحی توسط آی سبد