منوی فروشگاه
Your Cart

گیمبال دومحوره BGC 2D اپن سورس به همراه بست نگه دارنده دوربین ویژه گوپرو و شیائومی و اسپرت کمرا ساخت Banggood

گیمبال دومحوره BGC 2D اپن سورس به همراه بست نگه دارنده دوربین ویژه گوپرو و شیائومی و اسپرت کمرا ساخت Banggood
ناموجود
گیمبال دومحوره BGC 2D اپن سورس به همراه بست نگه دارنده دوربین ویژه گوپرو و شیائومی و اسپرت کمرا ساخت Banggood
1,390,000 تومان
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • مدل: 2Axis Gimbal BGC
یکی از قطعات جانبی بسیار مهم و حیاتی در بهینه سازی ربات های پرنده برای تصویربرداری هوایی حرفه ای، قطعه ای به نام گیمبال Gimbal  است. گیمبال در واقع جایگاه نصب دوربین فیلمبرداری است که باعث میشود لرزش تصویر در هوا گرفته شده و تصویر صافی ضبط نمایید و همچنین قابلیت چرخش و کنترل دوربین را به شما میدهد . گیمبال دو محوره شامل یک جایگاه جهت قراردادن دوربین میباشد و همچنین دارای موتورهای براشلس، کنترلر مرکزی هوشمند به همراه ژریسکوپ و قطعات مربوط به اتصال آن به ربات پرنده است.
کار گیمبال دو محوره در واقع چرخش دوربین به جهات مختلف، موازی کردن خودکار دوربین با راستای افق و در نهایت گرفتن لرزش های موجود در فریم و ارتعاشات موتور است تا این لرزشها به دوربین منتقل نشود و شما تصویر صاف و بدون لرزشی را فیلمبرداری نمایید .
گیمبال های دو محوره دارای دمپرهای لرزشگیر در صفحه بالایی خود و محل اتصال گیمبال و ربات پرنده اند. این دمپرها مانع از انتقال لرزش و ارتعاش موتورها به دوربین هستند. 
 
گیمبال های دو محوره حرفه ای مانند مدل فوق دارای کنترلر هوشمند (استابیلایزر) هستند، کار استابیلایزر در واقع موازی کردن سطح دوربین با راستای افق در هنگام تغییر جهت ربات پرنده است.
 
برای مثال در هنگامی که شما قصد تغییر جهت مولتی روتور خود را دارید، پرنده به آن سمت متمایل و کج می شود ، اگر شما دوربین خود را مستقیما با یک گیره ساده  یا یک مانت معمولی به ربات خود بسته باشید، دوربین هم به همراه ربات پرنده شما کج و متمایل به آن سمت خواهد شد و فیلم ضبط شده شما نیز با تکانهای مکرر کادر فیلمبرداری که صحنه به چپ و راست کج میشود مواجه شده و خراب میگردد . اما اگر دوربین شما در داخل گیمبال دو محوره نصب شده باشد و دارای سیستم استابیلایزر باشد، در هنگام تغییر جهت ربات، سطح دوربین به صورت آنی و خودکار موازی با راستای افق می شود  و به هیچ عنوان کج شدن تصویر را در فیلم ضبط شده نخواهید دید !! وجود این قابلیت در تهیه تصاویری حرفه ای و بدون لرزش و کج و راست شدن بسیار مهم و حیاتی است.
 
محصول فوق یکی از بهترین محصولات گیمبال جهان میباشد که به غیر از دارا بودن لرزشگیر تصویر و استابلایزر کج نشدن دوربین ، شما را قادر میسازد تا با استفاده از رادیو کنترل خود ، دوربین را در دو جهت بالا و پایین حرکت دهید و از سوژه مورد نظر خود به راحتی فیلمبرداری نمایید .
 
این گیمبال مخصوص دوربینهای سایز اسپورت مانند گوپرو هیرو 3 و هیرو 4 و همچنین SJ Cam و شیائومی میباشد .
همچنین این گیمبال دارای بست نگه دارنده دوربین و برد کنترل اپن سورس BGC است .
توجه : قبل از روشن کردن هر مدل گیمبال، حتمآ ابتدا دوربین را روی گیمبال قرار دهید و آنرا در جای خود محکم کنید !سپس اقدام به وصل کردن برق آن نمایید. در غیر اینصورت گیمبال شما دچار آسیب شدید خواهد شد.

Description : 
Item Name :  2 Axis BGS Gimbal
Color :  Silver, Black
Material : CNC
Motor : 2208
Controller : BGC3.0, use BGC2.2 software
Voltage : 12V, 3S LiPo
Current : 150mA
Net Weight : 163g
With GoPro: 240g
 
 
Features : 
Simple structure with brushless motor,can be vertical loading
Super Light, increase the battery life greatly
Compatible for GoPro3/3+/4,SJ4000/SJ6000/SJ7000, Hawkeye 5S/6S etc
With anti-vibration rubber ball, colors sent randomly
Free debugging, plug and play.
Suitable for DJI 1/2/3, F450/F550,Tarot650/690S,Cheerson CX-20,WLtoys V303,XA650 And More Frame And Quadqopter
 
 
 
Notice : 
Camera is not included.
Don't power on it before you install the camera. Please install the camera first, keep it horizonly then power on it, or it will shake.
The color of anti-vibration rubber ball is not always black, they sent randomly.
The parameter has been set up already, it is plug and play. Please don't upgrade the firmware, or its parameter will be missing and out of work.
 
 
Package Included : 
1  Light 2 Axis Gimbal
1  Plate
1  Tie
4  Rubber Ball(color sent randomly
2  Cable
1  Screw Pack

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد