منوی فروشگاه
Your Cart

کواد کوپتر آموزشی

کواد کوپتر یک مولتی روتور 4 موتوره کوچک است که در انواع متنوعی تولید میشود .کواد کوپترها بهترین وسیله برای سرگرمی و شروع پرواز با رباتهای پرنده میباشند.

کواد کوپتر معمولا در نوع ساده تولید میشود . ولی مدتی است که مدلهای دوربین دار کواد کوپتر نیز توسط شرکتهای مختلف تولید و روانه بازار شده است .

مدلهای دوربین دار کواد کوپتر اغلب دارای یک دوربین کوچک میباشند که کیفیت و رزولوشن خیلی بالایی ندارند ولی برای کارهای آماتور و آموزشی بهترین وسیله هستند.

در کواد کوپترهای آموزشی بر خلاف مدلهای کواد کوپتر حرفه ای و گران قیمت که از موتورهای بسیار قدرتمند براشلس استفاده میکنند معمولا از موتورهای ضعیفتر کورلس استفاده شده است که خطر استفاده از این وسایل را برای افراد کم و سن و سال کمتر کرده است .

ما همیشه پیشنهاد میدهیم قبل از شروع پرواز با کواد کوپترهای هلی شات و حرفه ای ،حتمآ از قبل با یک کواد کوپتر کوچک و ساده شروع به پرواز و تمرین نمایید.

 

کوادکوپتر مینی 4 سانتی CX 10 کوادکوپتر مینی 4 سانتی CX 10
ناموجود
مدل: کواد مینی CX 10
مولتی روتورهای سایز کوچک و اسباب بازی بهترین وسیله برای سرگرمی و آموزش پرواز افراد تازه کار و حتی حرفه ایی هستند .کوادروتور CX 10 یکی از کوچکترین سایزهای ساخته شده در دنیای هابی و بهترین نمونه مینی سایز(با ابعاد فقط 4 سانت) در جهان میباشد که با یک رادیو کنترل 4 کاناله و جایرو 6 محوره هر آنچه شم..
0 تومان
کوادکوپتر نانو 2.2 سانتی CX-STARS اورجینال ساخت CHEERSON
ناموجود
مدل: CX-STARS nano quadcopter
مولتی روتورهای سایز کوچک و اسباب بازی بهترین وسیله برای سرگرمی و آموزش پرواز افراد تازه کار و حتی حرفه ایی هستند .کوادروتور CX STARS  کوچکترین سایز ساخته شده در دنیای هابی و بهترین نمونه میکرو سایز(با ابعاد فقط 2.2 سانت) در جهان میباشد که با یک رادیو کنترل 4 کاناله و جایرو 6 محوره هر آنچه شما ا..
0 تومان
کوادکوپتر مینی Q1  ساخت پلی فکتوری
ناموجود
مدل: Quadcopter Q1
مولتی روتورهای سایز کوچک و اسباب بازی بهترین وسیله برای سرگرمی و آموزش پرواز افراد تازه کار و حتی حرفه ایی هستند .جایرواسکوپ 6 جهتهدارای گارد محافظ ملخ 4 کانال 4 موتور کورلس باطری قابل تعویض برای پرواز طولانی تر ضمانت نامه تعمیر، سرویس و تعویض قطعات سقف مدت پرواز: +_ حدود 9..
0 تومان
کواد کوپتر Syma X5 Explorers رادیو کنترل 4 کانال - ساخت شرکت سایما
ناموجود
مدل: کواد کوپتر Syma X5
*****به دلیل سایز بزرگ بسته این محصول فقط با پست تیپاکس یا ترمینال باربری ارسال میگردد****مولتی روتورهای سایز کوچک و آماتور بهترین وسیله برای سرگرمی و آموزش پرواز افراد تازه کار و حتی حرفه ایی هستند .این مولتی روتور کواد ساخت شرکت معروف سایما میباشد که با آخرین تکنولوژی روز و بهترین کیفیت ..
0 تومان
کواد کوپتر دوربین دار F 801 رادیو کنترل 4 کاناله - ساخت My Toys
ناموجود
مدل: کوادکوپتر F 801 دوربین دار
مولتی روتورهای سایز کوچک و آماتور بهترین وسیله برای سرگرمی و آموزش پرواز افراد تازه کار و حتی حرفه ایی هستند .این مولتی روتور با داشتن یک دوربین عکسبرداری و فیلمبرداری کوچک با آخرین تکنولوژی روز و بهترین کیفیت ساخته شده است و میتواند بهترین آموزش تمرین برای فیلمبرداری هوایی باشد .برخی مشخص..
0 تومان
کواد کوپتر یوفو FPV مدل V262 رادیو کنترل 4 کاناله - دوربین دار و ارسال تصویر - ساخت WL Toys
ناموجود
مدل: WL Toys - V262
مولتی روتورهای آماتور بهترین وسیله برای سرگرمی و آموزش پرواز افراد تازه کار و حتی حرفه ایی هستند .این مولتی روتور  ساخت شرکت بزرگ WL Toys با داشتن یک دوربین عکسبرداری و فیلمبرداری کوچک با آخرین تکنولوژی روز و بهترین کیفیت ساخته شده است و میتواند بهترین آموزش تمرین برای فیلمبرداری هوایی باشد . د..
0 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد