منوی فروشگاه
Your Cart

فریم کواد کوپتر FPV Racing

فریم کواد کوپتر FPV Racing مخصوص ساخت پرنده کواد کوپتر FPV Racing مسابقه ای میباشد.

معمولا فریم های کواد کوپتر مسابقه ای FPV Racing دارای سایز 100 تا 380 میلیمتر است .

جنس بدنه فریم کواد کوپتر FPV Racing از مواد مقاوم و سبک فیبر کربن یا پلاستیک فشرده ABS است .

فریم بدنه کواد کوپتر EMAX Nighthawk-X5 فول کربن مخصوص FPV Racing مسابقه ای دارای برد برق 3 کاره و رگلاتور و محافظ موتور و LED
ناموجود
مدل: EMAX Nighthawk-X5 Frame
یک فریم حرفه ای و سبک  و بسیار مقاوم در سایز مینی مخصوص FPV  و مسابقات سرعت .این فریم دارای یک مانت نگه دارنده نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .این فریم با استفاده از بازوهای کربنی به قطر 3.5 میلیمتر تحمل زیادی در براب..
0 تومان
مدل: فریم کواد FPV مینی Nighthawk 250 Pro ساخت EMAX
فریم بدنه کواد کوپتر Nighthawk 250 Pro ساخت EMAX یک فریم حرفه ای و سبک و بسیار مقاوم در سایز مینی 250 مخصوص FPV Racing  و مسابقات سرعت میباشد.این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود است و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .این فریم بسیار م..
970,000 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر EMAX Nighthawk-HX200 فول کربن مخصوص FPV Racing مسابقه ای دارای محافظ موتور
ناموجود
مدل: EMAX Nighthawk-HX200 Frame
یک فریم حرفه ای و سبک  و بسیار مقاوم در سایز مینی مخصوص FPV  و مسابقات سرعت .این فریم دارای یک مانت نگه دارنده نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .این فریم با استفاده از بازوهای کربنی یک پارچه تحمل زیادی در برابر فشارات وارده و شتابهای ..
0 تومان
فریم بدنه کربن کواد کوپتر FPV Racing مینی QAV250 ساخت FC MODEL
ناموجود
مدل: QAV 250 FPV Frame
یک فریم ساده و بسیار سبک در سایز مینی 250 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .این فریم بسیار مستحکم و با کیفیت و بسیار سبک میباشد . بازوها و بدنه ساخته شده از جنس فیبر کربن و فایب..
0 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر FPV Racing فایبرگلاس مینی 250 ساخت FC MODEL با پایه کمانی
ناموجود
مدل: FC MODEL 250 MINI
یک فریم ساده و بسیار سبک 150 گرمی در سایز مینی 250 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت . کافیست یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .بسیار مستحکم و ساخته شده از فایبرگلاس به همراه پایه فرود کمانی و دارای جایگاه های اختصاصی نصب فلایت کنترل با لرزش گیر و باطری یا دوربین در بالای فریمبرای این سایز فر..
0 تومان
مدل: فریم Q250 mini FPV
یک فریم ساده و بسیار سبک در سایز مینی 250 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .بسیار مستحکم و با کیفیت . بازوها ساخته شده از کامپوزیت پلاستیک سخت و سنترال وسط نیز از جنس کربن و فای..
399,000 تومان
مدل: فریم کواد FPV مینی H250 ساخت HobbyKing
یک فریم ساده و بسیار سبک در سایز مینی 250 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .این فریم بسیار مستحکم و با کیفیت و بسیار سبک میباشد . بازوها و بدنه ساخته شده از جنس فیبر کربن و فایب..
730,000 تومان
فریم بدنه هالف کربن کواد کوپتر FPV Racing مینی TL250H اورجینال ساخت تاروت
ناموجود
مدل: Frame 250 fpv tarot TL250H
یک فریم حرفه ای و سبک و زیبا ساخت شرکت تاروت بزرگترین تولیدکننده فریم در دنیا در سایز مینی 250 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت و RACE  .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید . همچنین یک شیلد بدنه بازشو بسیار زیبای آ..
0 تومان
فریم بدنه کوادکوپتر FPV Racing سایز 260 ساخت KingKong همراه برد برق و چراغهای LED جلو
ناموجود
مدل: kingkong 260 fpv racing frame
یک فریم ساده و بسیار سبک در سایز مینی 260 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت ساخت کارخانه معروف KingKong .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .این فریم بسیار مستحکم و با کیفیت و بسیار سبک میباشد . بازوها و ..
0 تومان
فریم بدنه فول کربن کواد کوپتر FPV Racing مینی TL280C اورجینال ساخت تاروت
ناموجود
مدل: Frame 280 fpv tarot TL280C
یک فریم حرفه ای و سبک و زیبا ساخت شرکت تاروت بزرگترین تولیدکننده فریم در دنیا در سایز مینی 280 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت و RACE  .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید . همچنین یک شیلد بدنه بازشو بسیار زی..
0 تومان
مدل: Frame 280 fpv tarot TL280H
یک فریم حرفه ای و سبک و زیبا ساخت شرکت تاروت بزرگترین تولیدکننده فریم در دنیا در سایز مینی 280 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت و RACE  .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید . همچنین یک شیلد بدنه بازشو بسیار زیبای آ..
880,000 تومان
مدل: QAV 280 FPV Frame
یک فریم ساده و بسیار سبک در سایز مینی 280 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .این فریم بسیار مستحکم و با کیفیت و بسیار سبک میباشد . بازوها و بدنه ساخته شده از جنس فیبر کربن و فایب..
840,000 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر FPV Racing مینی Q380 ساخت HappyModel
ناموجود
مدل: frame q380 happy model
یک فریم ساده و بسیار سبک در سایز مینی 380 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت .بسیار مستحکم و با کیفیت . بازوها ساخته شده از کامپوزیت پلاستیک سخت و سنترال وسط نیز از جنس کربن و فایبرگلاس است و در روی سنترال برد برق PCB  نیز تعبیه شده که شما را از مدار برق جداگانه بی نیاز میکند .برای این سایز فریم از..
0 تومان
فریم بدنه FPV تری کوپتر HJ-Y3 کربن با پایه کمانی و سروو و برد تقسیم ولتاژ ساخت ایمکس
ناموجود
مدل: فریم FPV تری کوپتر HJ-Y3 کربن
از جمله خصوصیات این فریم بدنه تری کوپتر میتوان به قابلیت حمل بار 1 کیلوگرم ( برای نصب گیمبال و دوربین FPV ) و استفاده از فیبر کربن در بدنه این تری کوپتر و همچنین دارای صفحه ای با سایز مناسب و قوی از جنس فیبر کربن در سنترال وسط اشاره کرد. فریم های تری کوپتر به خاطر تیز بودن در پرواز و سرعت بالای خود ..
0 تومان
نمایش 1 تا 14 از 14 (1 صفحه)

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد