منوی فروشگاه
Your Cart

محافظ ملخ

محافظ های ملخ معمولا در زیر ملخ و به بدنه فریم وصل میشوند و به مانند یک گارد ملخ عمل کرده و از اصابت ملخ به اشیائ اطراف یا بدن اطرافیان جلوگیری میکنند.

ست کامل گارد محافظ ملخ 9 اینچ فانتوم2 -PHANTOM2 و انواع دیگر کوادکوپتر
ناموجود
مدل: phantom2 Propeller Protective Guard Protector
ست کامل محافظ ملخ فانتوم2 - PHANTOM2 Propeller Protective Guard Protectorنصب این محافظ ملخها بسیار آسان است و به راحتی با 2 عدد پیچ زیر دسته موتور بسته میشود . این محافظ ملخها باعث ایمنی در کار پرواز شده و از آسیب رساندن ملخهای پر قدرت مولتی روتور به افراد دور و بر جلوگیری میکند .همچنین ای..
0 تومان
ست کامل گارد محافظ ملخ فانتوم3 اورجینال DJI PHANTOM3
ناموجود
مدل: phantom3 DJI Propeller Guard Protector
ست کامل محافظ ملخ فانتوم3 اورجینال - PHANTOM3 Propeller Protective Guard Protectorنصب این محافظ ملخها بسیار آسان است و به راحتی با 2 عدد پیچ زیر دسته موتور بسته میشود . این محافظ ملخها باعث ایمنی در کار پرواز شده و از آسیب رساندن ملخهای پر قدرت مولتی روتور به افراد دور و بر جلوگیری میکند ...
0 تومان
ست 4 تایی گارد محافظ ملخ 10 اینچ
ناموجود
مدل: Prop Guard "10
ست کامل محافظ ملخ 10 اینچ - Propeller Protective Guard Protectorنصب این محافظ ملخها بسیار آسان است و به راحتی با 2 عدد پیچ زیر دسته موتور بسته میشود . این محافظ ملخها باعث ایمنی در کار پرواز شده و از آسیب رساندن ملخهای پر قدرت مولتی روتور به افراد دور و بر جلوگیری میکند .همچنین این محافظها..
0 تومان
ست 4 تایی گارد محافظ ملخ 12 اینچ
ناموجود
مدل: Prop Guard "12
ست کامل محافظ ملخ 12 اینچ - Propeller Protective Guard Protectorنصب این محافظ ملخها بسیار آسان است و به راحتی با 2 عدد پیچ زیر دسته موتور بسته میشود . این محافظ ملخها باعث ایمنی در کار پرواز شده و از آسیب رساندن ملخهای پر قدرت مولتی روتور به افراد دور و بر جلوگیری میکند .همچنین این محافظها..
0 تومان
ست 4 تایی گارد محافظ ملخ 8 اینچ
ناموجود
مدل: Prop Guard "8
ست کامل محافظ ملخ 8 اینچ - Propeller Protective Guard Protectorنصب این محافظ ملخها بسیار آسان است و به راحتی با 2 عدد پیچ زیر دسته موتور بسته میشود . این محافظ ملخها باعث ایمنی در کار پرواز شده و از آسیب رساندن ملخهای پر قدرت مولتی روتور به افراد دور و بر جلوگیری میکند .همچنین این محافظها ..
75,000 تومان
نمایش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1401 - 1390. طراحی توسط آی سبد