منوی فروشگاه
Your Cart

چراغ LED نورانی جهت نما 3 چراغ 5 سانت ولتاژ 12 ولت با چسب 3M در 5 رنگ مختلف

چراغ LED نورانی جهت نما 3 چراغ 5 سانت ولتاژ 12 ولت با چسب 3M در 5 رنگ مختلف
چراغ LED نورانی جهت نما 3 چراغ 5 سانت ولتاژ 12 ولت با چسب 3M در 5 رنگ مختلف
5,500 تومان
  • وضعیت انبار: موجود
  • مدل: LED-Strips-Light

گزینه های در دسترس

چراغهای LED نورانی جهت نما دارای 3 چراغ به طول 5 سانتی متر ولتاژ کاری 12 ولت با چسب 3M در رنگبندی متنوع دارای LED درشت بسیار نورانی ویژه چسباندن زیر بازوهای رباتهای پرنده یا تزئین بدنه فریم در جلو و عقب پرنده های مولتی روتور و هواپیما و FPV RACINGبه کار میرود . این LED ها به دستگاه شما رنگی خاص بخشیده و پرواز در شب با آنها بسیار هیجان انگیز و لذت بخش است.

همچنین برای تشخیص جلو و یا عقب پرنده میتوانید از دو رنگ مختلف استفاده نمایید تا در هوا و از فاصله دور تشخیص جلو عقب پرنده به سادگی امکان پذیر گردد !

این LED ها با صورت رول 5 متری و 10 متری به هم پیوسته میباشد . ولی به تقاضای شما عزیزان و از آنجا که متراژ بالا خیلی وقتها به کار یک نفر به تنهایی نمی آید ما امکان خرید اندازه کوچکتر آنرا برای شما فراهم نمودیم .

هر واحد خرید این کالا در حال حاضر دارای 3 چراغ LED و به طول 5 سانتیمتر است . چنانچه از هر رنگ آن مقداری بیش از یک عدد سفارش دهید به صورت به هم پیوسته برای شما ارسال میگردد که میتوانید آنرا به دلخواه خود و با هر متراژی که مورد نیازتان است برش داده و به فریم بدنه دستگاه خود بچسبانید. برای مثال اگه 10 عدد ثبت سفارش نمایید برای شما یک رول 50 سانتیمتری شامل 30 عدد LED ارسال میگردد که به دلخواه خود میتوانید آنرا به چند بخش تقسیم نمایید . 

چنانچه از این کالا چند عدد خریداری میکنید  خواهید دید ما بین هر 3 چراغ خط برش با قیچی در روی کالا مشخص است که به راحتی میتوان با قیچی یا چاقو و یا تیزبر کاتر آنها را برش دهید  .

لطفآ توجه داشته باشید به دلیل تنوع رنگ این کالا ، در موقع خرید از قسمت بالای این صفحه و زیر محل نمایش قیمت کالا ، حتمآ ابتدا رنگ مورد دلخواه خود را انتخاب نموده و سپس دکمه خرید را کلیک کنید.

در زیر برای نمونه چند تصویر از تزئین مولتی روتورها برای شما نمایش داده میشود :

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد