منوی فروشگاه
Your Cart

مانیتورینگ ولتاژ باطری چکر و هشدار دهنده افت ولتاژ باطریهای 1 سل تا 8 سل ساخت AOKoda

مانیتورینگ ولتاژ باطری چکر و هشدار دهنده افت ولتاژ باطریهای 1 سل تا 8 سل ساخت AOKoda
مانیتورینگ ولتاژ باطری چکر و هشدار دهنده افت ولتاژ باطریهای 1 سل تا 8 سل ساخت AOKoda
49,000 تومان
  • وضعیت انبار: موجود
  • مدل: Lipo Voltage tester and low voltage alarm

مانیتورینگ ولتاژ باطری چکر(تستر باطری لیتیوم پلیمر) و هشدار دهنده افت ولتاژ باطریهای 1 سل تا 8 سل لیپو لیتیوم پلیمر ساخت AOKoda با قابلیت نصب روی پرنده

باتریهای لیتیوم پلیمر یکی از بهترین راهها برای تامین انرژی الکتریکی و تغذیه مدارات الکتریکی است. این باتریها در مقایسه با دیگر انواع باتریها مزایای بسیاری دارند. کوچک هستند، به نسبت ولتاژ و انرژی ذخیره شده در خود ابعاد کوچکی دارند. متاسفانه شارژ بهترین باتریها هم تمام میشود و اغلب این اتفاق در بدترین زمان ممکن رخ میدهد. اگر میخواهید باتری لیتیم پلیمر با تمام شدن شارژ شما را غافلگیر نکند باید از مانیتورینگ ولتاژ باتری استفاده کنید . ویژگی ساختاری باتریهای لیتیم پلیمر بگونه ای است که ولتاژ آن تا تخلیه کامل شارژ باتری، تقریبا ثابت میماند. بنابر این تشخیص میزان شارژ باتری با استفاده از مانیتورینگ ولتاژ در روشهای معمول غیر ممکن است. اما این بورد با اتصال به باتری شما و با استفاده از الگوریتم پیچیده داخلی خود میتواند وضع نسبی شارژ باتری را مشخص نماید. همچنین یک پین اخطار روی بورد در نظر گرفته شده که با افت ولتاژ باتری در سطحی مشخص که توسط کاربر تعیین میگردد ، سطح منطقی ولتاژ Low شده و در صورت افت ولتاژ از مقدار تعیین شده اعلام آلارم مینماید.

این ماژول توانایی چک کردن سطح ولتاژ تک به تک و همچنین کلی سل های باطری را به صورت جداگانه دارد . حد خطا در این ماژول در حد یک صدم ولت میباشد که بسیار عالیست . این ماژول برای کلیه باطری های لیتیوم پلیمر و لیتیوم یون و غیره قابل استفاده میباشد.

ضمنا به یاد داشته باشید در باتری های لیتیوم پلیمر ، وقتی ولتاژ هر سل به 3.7 برسد یعنی باتری کاملا تخلیه شده و سریعا باید آنرا شارژ کرد . همچنین وقتی ولتاژ هر سل به 4.2 برسد یعنی باتری فول شارژ میباشد .در زمانی که از باتری به صورت طولانی مدت استفاده نمیکنید برای فاسد نشدن باتری بهتر است ولتاژ هر سل باتری لیتیوم پلیمر در محدوده 3.85 الی 3.89 تنظیم گردد که اصطلاحا به آن حالت Storage هم گفته میشود .

 Features:

Use for 1~8S Lipo/Li-ion/LiMn/Li-Fe 
Voltage detection precision:±0.01V
Unit voltage display range:0.5~4.5V
Total voltage display range:0.5~36V
1S test mode voltage range:3.7~30V
Low voltage alarm mode for2~8S
Alarm set value range:OFF~2.7~3.8V
Dimension:40 x 25 x 11mm
Weight:9g

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد