منوی فروشگاه
Your Cart

ماژول تلمتری تصویر Mini OSD قابدار نمایش اطلاعات متنی و تله متری بر روی تصاویر ویدیویی ارسالی

ماژول تلمتری تصویر Mini OSD قابدار نمایش اطلاعات متنی و تله متری بر روی تصاویر ویدیویی ارسالی
ماژول تلمتری تصویر Mini OSD قابدار نمایش اطلاعات متنی و تله متری بر روی تصاویر ویدیویی ارسالی
395,000 تومان
  • وضعیت انبار: موجود
  • مدل: Mini OSD Module Green

ماژول تلمتری تصویر Mini OSD نمایش اطلاعات متنی و تله متری بر روی تصاویر ویدیویی ارسالی همراه قاب مخصوص APM و Pixhawk


با استفاده از این محصول شما میتوانید به راحتی اطلاعات پروازی تله متری پرنده خود را بر روی تصویر دوربین پرنده میکس کرده و آن را به یک فرستنده تصویر متصل نمایید تا به این ترتیب یک OSD  کامل شامل اطلاعات ماهواره های GPS  و سرعت و مسافت و ارتفاع و ولتاژ باطری و ژریسکوپ زاویه پرنده و غیره ... را روی تصاویر آنلاین دریافتی خود از پرنده داشته باشید و تمام اطلاعات پروازی را در یک نگاه ببینید. 

استفاده از این ماژول برای افرادی که میخواهند پرنده خود را با دید غیر مستقیم کنترل کنند ، میتواند بسیار مفید باشد.

این ماژول کاملا با انواع آردوپایلوت سازگار است و براحتی به آن متصل میشود ، همچنین قابلیت اتصال به انواع فلایت کنترلها مانند APM و Multiwii و Pixhawk و ... را داراست .

شماتیک کلی نصب این ماژول به این ترتیب است که قسمت ورودی دیتای آن به پورتهای دیتا یا تله متری فلایت کنترل پرنده وصل میشود . همچنین یک ورودی و خروجی تصویر نیز وجود دارد که مابین انتقال تصویر دوربین به فرستنده بیسیم قرار میگیرد به این ترتیب که خروجی تصویر دوربین خود را از فرستنده تصویر جدا کرده و به ورودی تصویر Mini OSD متصل مینمایید . بعد از آن خروجی تصویر Mini OSD را به ورودی تصویر فرستنده بیسیم پرنده متصل مینمایید .

به همین راحتی شما این ماژول را نصب کرده و از آن استفاده خواهید کرد . 

این ماژول با ساپورت استاندارد Mavlink شما را قادر میسازد تا با استفاده از یک ماژول پروگرامر UART یا FTDI بتوانید به آپدیت فریمور یا شخصی سازی این ماژول OSD پرداخته و کنترل کاملی برای محل نمایش دیتا و اطلاعات تله متری بر روی صفحه نمایش در اختیار داشته باشید . با استفاده از نرم افزارهای متنوعی که برای کانفیگ OSD ساخته شده است شما میتوانید تعیین کنید چه پارامتر اطلاعاتی نمایش داده شود یا نمایش داده نشود و اگر قرار بر نمایش آن اطلاعات هست در کجای تصویر به نمایش درآید .


نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد