منوی فروشگاه
Your Cart

فیلتر UV پلاریزه CPL PRO حرفه ای ویژه پرنده فانتوم 3

فیلتر UV پلاریزه CPL PRO حرفه ای ویژه پرنده فانتوم 3
ناموجود
فیلتر UV پلاریزه CPL PRO حرفه ای ویژه پرنده فانتوم 3
0 تومان
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • مدل: PHANTOM 3 Polarized CPL PRO FILTER

فیلتر پلاریزه CPL PRO ویژه پرنده فانتوم 3 طراحی و ساخته شده است . با استفاده از این فیلتر تصاویر با کیفیت و عالی ای را ثبت خواهید نمود و دیگر انعکاس نورهای مزاحم تصویر شما را نابود نخواهد کرد !!.

کاربرد فیلتر پلاریزه در عکاسی طبیعت و عکاسی صنعتی برای عکاسان حرفه ای بسیار روشن و ملموس است، اما برای عکاسان آماتور آشنایی با فیلتر پلاریزه تجربه بسیار لذت بخشی خواهد بود. فیلتر پلاریزه اکثرا نزد عکاسان فیلتر پولارایزر و پولورایز هم خوانده میشود . فیلترهای پلاریزه از نوعی شیشه خیلی خاص و مخصوص با توانایی پلاریزه کردن نور تشکیل شده اند. فیلتر پلاریزه انعکاسهای نور را که در جهات مختلف از روی سطوح و محیط پراکنده میشوند جذب نموده، تنها به نورهایی که در جهتی خاص منعکس میشوند اجازه عبور میدهد. پلاریزاسیون نور تاثیر بسیار جالب توجه و چندگانه ای بر کیفیت تصویر دارد.

با استفاده از این فیلتر دیگر انعکاسهای نوری بر فیلم شما تاثیری نخواهد داشت و یک تصویر شفاف و واضح را فیلمبرداری خواهید نمود .

با انجام یک سرچ ابتدایی در اینترنت و دیدن عکسهایی که با این مدل فیلتر گرفته شده ،خواهید فهمید چه چیزی را تا حالا از دست داده بودید !!

در ادامه چند عکس برای توضیح بیشتر درباره نحوه عملکرد این فیلتر حرفه ای قرار داده ایم :

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد