منوی فروشگاه
Your Cart

لوازم جانبی DJI فانتوم و اینسپایر

بوستر 2 وات تقویت کننده اورجینال انواع رادیو کنترل 2.4GHz و پرنده فانتوم دارای آنتن گین بالا ساخت HappyModel
ناموجود
مدل: HappyModel 2w 2.4Ghz Signal Booster
ماژول بوستر 2 وات تقویت کننده سیگنال رادیو کنترل 2.4GHZ با قدرت 2000 میلی وات اورجینال ساخت شرکت هپی مدل Happy Model ، یک ماژول عالی تقویت کننده سیگنال انواع رادیو کنترلها و حتی دستگاه های WIFI خانگی میباشد که با استفاده از آن قدرت و برد مفید رادیو شما چندین برابر خواهد شد .این دستگاه به دلیل کوچکی ..
0 تومان
بوستر تقویت کننده 4W اورجینال انواع رادیو کنترل 2.4GHz و پرنده فانتوم  با قدرت 4 وات ساخت TurboWing
ناموجود
مدل: Turbowing 4w 2.4Ghz Signal Booster
ماژول بوستر تقویت کننده سیگنال رادیو کنترل 2.4GHZ با قدرت 4 وات اورجینال ساخت شرکت TurboWing ، یک ماژول عالی تقویت کننده سیگنال انواع رادیو کنترلها و حتی دستگاه های WIFI خانگی میباشد که با استفاده از آن قدرت و برد مفید رادیو شما چندین برابر خواهد شد .این دستگاه به دلیل کوچکی و قدرت بالا طرفداران زیا..
0 تومان
بوستر تقویت کننده سیگنال ورژن 2 سایز مینی برای انواع رادیو کنترل 2.4GHz و پرنده فانتوم و مودمهای WIFI با قدرت 2 وات ساخت هابی کینگ
ناموجود
مدل: 2.4GHz 2 Watt Signal Amplifier hobbyking
ماژول بوستر تقویت کننده سیگنال رادیو کنترل 2.4GHZ با قدرت 2 وات سایز Mini ساخت هابی کینگ ورژن 2 ، یک ماژول عالی تقویت کننده سیگنال انواع رادیو کنترلها و حتی دستگاه های WIFI خانگی میباشد که با استفاده از آن قدرت و برد مفید رادیو شما چندین برابر خواهد شد .این برد به دلیل کوچکی و قدرت بالا طرفداران زیا..
0 تومان
دستگاه GPS ردیابی ماهواره ای Black Box GPS Locator مدل X2000 دارای میکروفون و دوربین مخصوص فانتوم 3 و 4 و انواع پرنده مدل
ناموجود
مدل: GPS Locator Black Box
دستگاه ردیابی ماهواره ای Black Box GPS Locator مدل X2000 دارای میکروفون و دوربین داخلی ، مخصوص کوادکوپتر فانتوم3 و فانتوم4 و انواع پرنده های مدل و مولتی روتور و برای پیدا کردن پرنده های گمشده میباشد .این دستگاه دارای یک موقعیت یاب داخلی GPS است و با استفاده از یک سیم کارت موبایل موقعیت پرنده گم..
0 تومان
دستگاه ماژول ردیابی ماهواره ای از طریق GPS و GSM و GPRS
ناموجود
مدل: TK06A/GSM/GPRS/GPS Tracker
این دستگاه کوچک 8 سانتی یک ماژول پرقدرت ردیابی از طریق ماهواره های GPS  میباشد که به شما این امکان را میدهد آنرا روی پرنده خود نصب کنید و در هنگام گم شدن پرنده ، به راحتی موقعیت آنرا بروی نقشه پیدا کنید . حتی در زمانی که پرنده شما مختصات GPS  خوبی دریافت نکند این ماژول میتواند از طریق GPRS و آنتنهای..
0 تومان
دمپر لرزشگیر گیمبال اورجینال DJI پک 4 عددی-در 3 جنس مختلف با انتخاب مشتری
ناموجود
مدل: dji damping rubber
دمپر لرزشگیر گیمبال اورجینال پک 4 تایی ساخت DJI مورد استفاده در انواع مانت ها و گیمبال های دوربین در 3 جنس مختلف (نرم - متوسط - سخت و خشک) برای شرایط آب و هوایی متفاوت میباشد .کار این دمپرها جلوگیری از انتقال لرزش تولید شده توسط موتور و فریم سیستم پرنده به دوربین در حال فیلمبرداری است تا تصویر ..
90,000 تومان
ست پک 6 تایی دمپر اورجینال فانتوم 2 ویژن و ویژن پلاس به همراه قفل پلاستیکی ساخت DJI
ناموجود
مدل: damping rubber and anti drop for dji vision plus
ست پک 6 تایی دمپر اورجینال فانتوم 2 ویژن و ویژن پلاس به همراه قفل پلاستیکی ساخت DJI مخصوص گیمبالهای پرنده فانتوم 2 ویژن و پرنده فانتوم 2 ویژن پلاس میباشد . این دمپرها از نوع نرم بوده و سایز آن به صورتیست که برای گیمبالهای دیگر نیز میتوان از آن استفاده نمود ...
0 تومان
ست کامل گارد محافظ ملخ 9 اینچ فانتوم2 -PHANTOM2 و انواع دیگر کوادکوپتر
ناموجود
مدل: phantom2 Propeller Protective Guard Protector
ست کامل محافظ ملخ فانتوم2 - PHANTOM2 Propeller Protective Guard Protectorنصب این محافظ ملخها بسیار آسان است و به راحتی با 2 عدد پیچ زیر دسته موتور بسته میشود . این محافظ ملخها باعث ایمنی در کار پرواز شده و از آسیب رساندن ملخهای پر قدرت مولتی روتور به افراد دور و بر جلوگیری میکند .همچنین ای..
0 تومان
ست کامل گارد محافظ ملخ فانتوم3 اورجینال DJI PHANTOM3
ناموجود
مدل: phantom3 DJI Propeller Guard Protector
ست کامل محافظ ملخ فانتوم3 اورجینال - PHANTOM3 Propeller Protective Guard Protectorنصب این محافظ ملخها بسیار آسان است و به راحتی با 2 عدد پیچ زیر دسته موتور بسته میشود . این محافظ ملخها باعث ایمنی در کار پرواز شده و از آسیب رساندن ملخهای پر قدرت مولتی روتور به افراد دور و بر جلوگیری میکند ...
0 تومان
مدل: شارژر فندکی اورجینال فانتوم 2 ساخت DJI
این شارژر ماشینی فقط مخصوص شارژ باطری های هوشمند پرنده های فانتوم 2 میباشد . محصول فوق شارژر اصلی فندکی فانتوم 2 ساخت شرکت DJI  است که دارای قطع کن اتومات و بدون نوسان ولتاژ  باعث جلوگیری از آسیب باطری گرانقیمت شما خواهد شد ...
290,000 تومان
کیف محافظ نسوز ضد ضربه و ضد حریق باتری های فانتوم3-فانتوم4
ناموجود
مدل: lipo guard safty bag for phantom
کیف محافظ نسوز ضد ضربه و ضد حریق باتری های لیتیوم پلیمر مخصوص باطری انواع فانتوم ساخت شرکت DJI  مانند فانتوم 2-فانتوم3-فانتوم4 و....این محصول مختص نگهداری باتری‌های لیتیوم پلیمر فانتوم است . تولید باتری های لیتیوم پلیمر (لیپو ) با آنکه انقلابی در صنعت الکترونیک و مدل به وجود آورد ولی خطرات فراو..
0 تومان
مدل: DJI DT7 Radio Control
 A Total Solution For HobbyistsWorks perfectly with DJI flight control systems requiring only a single D-Bus cable, and provides two switches and a gimbal pitch control slider. Combined with a Naza-M flight control system, Flame Wheel series flight platform and an H3-2D gimbal, it creates ..
3,400,000 تومان
چتر نجات مولتی روتور و هواپیمای مدل RC با قابلیت تحمل وزن 5 کیلوگرم
ناموجود
مدل: RC Parachute 5kg
چترنجات یا پاراچوت فرود اضطراری یک وسیله ای است که غالبا از جنس پارچه یا نایلون ساخته شده و در مواقع خطر با باز شدن آن با ایجاد پسار در محیط هواکره باعث کاسته شدن از سرعت سقوط اجسام میگردد.این چترنجات بزرگ R/C مخصوص انواع کواد کوپتر و مولتی روتور یا هواپیمای مدل طراحی و ساخته شده است . جنس آن ا..
490,000 تومان
باتری هوشمند اورجینال DJI فانتوم 2-ویژن-ویژن پلاس
ناموجود
مدل: باطری اصلی فانتوم 2 / ویژن / ویژن پلاس
باطری هوشمند اصلی و اورجینال پرنده های فانتوم 2/ ویژن / ویژن پلاس5200 mAh - سه سل - 11/1 ولتدارای 20 الی 25 دقیقه مدت زمان پروازی در شرایط استاندارداین باتری دارای آمپراژ 5200 mAh و ولتاژ 1 / 11 ولت است. نوع باتری لیتیوم پلیمری است. از این باتری می‌توان برای پرنده فانتوم 2 به همراه د..
0 تومان
باتری هوشمند اورجینال  DJI فانتوم 3-PHANTOM3
ناموجود
مدل: باطری اورجینال فانتوم 3
باطری هوشمند اصلی و اورجینال پرنده های فانتوم 3 پروفشنال و ادونس 4480 mAh و 15/2 ولتاین باتری دارای آمپراژ 4480 mAh و ولتاژ 15/2 ولت است. نوع باتری لیتیوم پلیمری است. از این باتری می‌توان برای پرنده فانتوم 3 ورژنهای ادونس و پروفشنال استفاده کرد. بر روی باتری چهار چراغ نشانه‌گر LED وجود دار..
0 تومان
مدل: Motor Phantom3 DJI 2312
موتور جدید 2312 شرکت DJI برای پرنده های فانتوم 3 و پرنده های فانتوم 2 ورژن 3 و فانتوم 2 ویژن پلاس ورژن 3 میباشد .این موتور در دو مدل چپ گرد و راست تولید شده و به مشتری عرضه میگردد ...
490,000 تومان
فلایت کنترل NAZA LITE نازا لایت با GPS ساخت DJI فلایت کنترل NAZA LITE نازا لایت با GPS ساخت DJI
ناموجود
مدل: NAZA LITE+GPS
اگر به دنبال یک فلایت کنترل با کیفیت و کارآیی بالا برای مولتی روتور هستید، برد فلایت کنترل NAZA M LITE یکی از بهترینها برای انتخاب است.شرکت DJI با سابقه درخشان در زمینه طراحی و ساخت قطعات مولتی روتور روی این نوع برد حساب ویژه ای باز کرده است .بیشترین فروش از لحاظ آماری مربوط به این فلایت کنترل عالی ..
0 تومان
فلایت کنترل NAZA-M V2 ورژن جدید همراه GPS جدید با GNSS گلوناس اورجینال ساخت DJI
ناموجود
مدل: DJI NAZA-M-V2 New Version
هم اکنون یکی از محبوبترین اتوپایلوتهای دنیا به صورت ارتقا یافته در پیش روی شماست !! اگر به دنبال یک فلایت کنترل با امکانات خوب و پرواز پایدار هستید که دارای نصب و راه اندازی راحت باشد بی شک این یکی از بهترین گزینه های انتخابی شما است . شرکت معروف DJI که یکی از شرکت های بزرگ در زمینه ساخت ف..
0 تومان
دیتا لینک 2.4G سیستم ناوبری گراند استیشن Way Point به همراه بلوتوس BTU شرکت DJI
ناموجود
مدل: دیتا لینک 2.4 شرکت DJI به همراه BTU
 سیستم ناوبری دیتا لینک 2.4 شرکت DJI  منحصرآ برای اتصال به فلایت کنترلهای این شرکت ساخته شده است و به شما این امکان را میدهد تا با امکانات WIFI و BLUETOOTH به وسیله تبلت یا لپ تاپ خود یک ایستگاه گراند استیشن زمینی بر پا دارید .همچنین این پک ورژن جدید آن میباشد که به صورت فول پک با تمام کابلها و..
0 تومان
ماژول GPS فلایت کنترلهای نازا همراه پایه اورجینال ساخت DJI
ناموجود
مدل: GPS NAZA LITE ORGINAL DJI
این محصول GPS  فابریک فلایت کنترلهای نازا است که بروی تمام مدلهای نازا 1 و نازا لایت و نازا V2  قابل استفاده میباشد .همچنین پایه فابریک GPS  هم در این پک اورجینال موجود میباشد .ورژن GPS این محصول 6M است که توسط شرکت DJI در این ماژول استفاده شده است ...
0 تومان
ماژول تلمتری سیستم اطلاع پرواز IOSD Mini  از شرکت DJI
ناموجود
مدل: ماژول تله متری سیستم اطلاع پرواز iOSD Mini شرکت DJI
ماژول سیستم اطلاع پرواز iOSD Mini  یک سیستم فوق العاده تله متری برای فلایت کنترلهای شرکت DJI  میباشد .این ماژول کوچک و سبک 6 گرمی به فلایت کنترل شما متصل شده و اطلاعات پروازی شما از قبیل سرعت و ارتفاع و مقدار باقی مانده باطری پرنده و تعداد ماهواره های متصل شده به GPS و مود پروازی و زاویه پروازی..
0 تومان
مدل: DJI Radio control NECK STRAP
بند گردنی مخصوص رادیو کنترل مارک DJI دی جی آی جهت حمل و نگهداری آسان رادیو کنترل در حین استفاده به کار میرود .کاربر به راحتی میتواند با کمترین انرژی و به آسانی با بندهای قابل تنظیم ، رادیو کنترل را به موازات دستان خود تنظیم کرده و در اختیار داشته باشد .این محصول ساخته شده از جنس مرغوب پلی ..
69,000 تومان
بند گردنی دور بازو دوبل DJI NECK STRAP ویژه انواع فانتوم و اینسپایر
ناموجود
مدل: DJI NECK STRAP
بند گردنی دور بازو و کتف بند دوبل مدل DJI NECK STRAP جهت حمل و نگهداری آسان رادیو کنترل های انواع فانتوم و اینسپایر در حین استفاده به کار میرود .این بند رادیو کنترل طراحی خاص و ویژه ای دارد و توسط شرکت DJI جهت رادیو های فانتوم یا اینسپایر که معمولا یک موبایل یا تبلت سنگین روی رادیو بسته میشود طراحی ..
0 تومان
برچسب استیکر محافظ ضد خش و ضد UV فانتوم 3 و فانتوم 4 طرح کربن DJI Phantom 3-4 Carbon Fiber Sticker
ناموجود
مدل: DJI Phantom 3/4 Carbon Fiber Sticker
برچسب محافظ ضد خش و ضد UV فانتوم 3 و فانتوم 4 طرح کربن DJI Phantom 3 Carbon Fiber Sticker یک ایده بسیار جالب برای زیبایی و محافظت بدنه پرنده فانتوم 3 از اشعه UV و خش بدنه میباشد .این استیکر کاملا ضد آب بوده و پشت آن چسب یکطرفه مخصوصی دارد که میتوانید آنرا به راحتی بر روی بدنه پرنده خود بچسبانید..
0 تومان
مدل: DJI Inspire 1 Carbon Fiber Sticker
برچسب محافظ ضد خش و ضد UV اینسپایر1 طرح کربن DJI Inspire1 Carbon Fiber Sticker یک ایده بسیار جالب برای زیبایی و محافظت بدنه پرنده اینسپایر 1 از اشعه UV و خش بدنه میباشد .این استیکر کاملا ضد آب بوده و پشت آن چسب یکطرفه مخصوصی دارد که میتوانید آنرا به راحتی بر روی بدنه پرنده خود بچسبانید ...
95,000 تومان
کاور سیلیکونی ژله ای ضد ضربه رادیو کنترلهای فانتوم 3 و اینسپایر 1
ناموجود
مدل: phantom 3 remote silicone cover
کاور سیلیکونی ضد ضربه رادیو کنترلهای فانتوم 3 و اینسپایر 1 یک کاور سیلیکونی و ژله ای بسیار با کیفیت و مقاوم میباشد که از ریموت کنترل پرنده شما در برابر ضربات و یا افتادن خش روی بدنه محافظت مینماید.این قاب سیلیکونی همچنین رادیو کنترل را از ورود گرد خاک به داخل آن محافظت مینماید ...
89,000 تومان
مدل: DJI PHANTOM 3 Camera Lens Sun Hood
هود سایه بان آفتاب گیر لنز دوربین فانتوم 3 یک قطعه یدکی برای سوار شدن بر روی لنز دوربین پرنده فانتوم 3 میباشد که باعث میشود نور آفتاب به صورت مستقیم به دریچه لنز نتابیده و فیلمبرداری با کیفیت خیلی بالاتری انجام پذیرد .همچنین این هود باعث میشود سنسور دوربین تحت تاثیر نور مستقیم قرار نگرفته و خرا..
75,000 تومان
فیلتر ضد خش وUV محافظ لنز شفاف برای پرنده فانتوم 3
ناموجود
مدل: UV Filter for DJI Phantom 3
فیلتر ضد خش و UV و محافظ لنز شفاف برای پرنده فانتوم 3 ضمن محافظت از لنز ارزشمند دستگاه فانتوم3 تا حدودی نیز باعث حذف نور فرابنفش در حین فیلمبرداری میشود . در محیطهای پر نور یا زیر نور خورشید با استفاده از فیلترهای UV میتوان تصاویری با وضوح و کیفیت بالاتر و بسیار شارپنس ضبط نمود .این فیلتر فقط ب..
0 تومان
مدل: MC-UV Filter for DJI Phantom 3
فیلتر UV برای پرنده فانتوم 3 باعث حذف نور فرابنفش در حین فیلمبرداری میشود . در محیطهای پر نور یا زیر نور خورشید با استفاده از فیلترهای UV میتوان تصاویری با وضوح و کیفیت بالا و بسیار شارپنس ضبط نمود .این فیلتر فقط باعث حذف نور فرابنفش میشود که روی سنسور دوربین تاثیر منفی دارد و روی بقیه نورهای م..
190,000 تومان
فیلتر UV پلاریزه CPL PRO حرفه ای ویژه پرنده فانتوم 3
ناموجود
مدل: PHANTOM 3 Polarized CPL PRO FILTER
فیلتر پلاریزه CPL PRO ویژه پرنده فانتوم 3 طراحی و ساخته شده است . با استفاده از این فیلتر تصاویر با کیفیت و عالی ای را ثبت خواهید نمود و دیگر انعکاس نورهای مزاحم تصویر شما را نابود نخواهد کرد !!.کاربرد فیلتر پلاریزه در عکاسی طبیعت و عکاسی صنعتی برای عکاسان حرفه ای بسیار روشن و ملموس است، اما بر..
0 تومان
کیس قاب محافظ ضد ضربه و ضد پارازیت فلزی فلایت کنترلهای نازا لایت و نازا V2 از شرکت DJI
ناموجود
مدل: DJI NAZA HARD CASE
کیس ضد پارازیت فلزی فلایت کنترلهای نازا لایت و نازا V2  از شرکت DJI باعث میگردد نویزها و پارازیتهای محیطی دیگر بر فلایت کنترل شما بی تاثیر باشد . همچنین این کیس فلزی جلوی نور و اشعه های مضر خورشیدی که میتواند روی سنسورهای فلایت کنترل شما تاثیر منفی داشته باشد را نیز گرفته و خنثی مینماید .این کا..
0 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر F450 PCB طرح اصلی تاروت
ناموجود
مدل: F450 PCB طرح اصلی تاروت
از جمله خصوصیات این سازه میتوان به قابلیت حمل بار تا 1 الی 2 کیلوگرم ( برای نصب دوربین و گیمبال)  و استفاده از الیاف پشم شیشه و نایلون پلی آمید در بدنه کواد و همچنین دارای صفحه ای با سایز مناسب از جنس فیبر کربن اشاره کرد.-فریم 450 دارای  4 بازو از جنس پلاستیک ABS نایلون پلی آمید و هست..
750,000 تومان
مدل: هگزا F550 تاروت
از جمله خصوصیات این سازه میتوان به قابلیت حمل بار 2 تا 2.5 کیلوگرم ( گیمبال و دوربین و باتری و فرستنده تصویر و دیگر ملزومات ) ،دارای 6 بازو جهت کنترل دقیق تر و استیبل پرواز بیشتر،استفاده از الیاف پشم شیشه و نایلون پلی آمید در بدنه این هگزاکوپتر و همچنین دارای صفحه با ابعاد مناسب از جنس فیبر و کربن ا..
890,000 تومان
ملخ 8045 مدل ABS اورجینال Gemfan سایز (4.5*8) پولر و پوشر به همراه بوش شافت
ناموجود
مدل: Gemfan 8045 ABS Props
ملخ 8045 مدل ABS اورجینال Gemfan سایز (4.5*8) پولر و پوشر(یک عدد پولر و یک عدد پوشر) ساخت بزرگترین و معروف ترین تولیدکننده ملخ دنیا یعنی جمفن (Gemfan) میباشد .این ملخ مخصوص پرنده ها و مولتی روتورهای متوسط و پرنده هایی مانند DJI Phantom و CX20 و QR X350 میباشد .همچنین رزوه بوش شافت همراه ملخها ا..
0 تومان
مدل: Emax 8045 Props P330 Phantom-cx20
ملخ 8045 سفید ایمکس مخصوص کواد کوپتر فانتوم1 و کواد کوپتر CX20 میباشد. مدل این ملخ به P330 مشهور است . این ملخ بدون مهره و سایز (4.5*8) به صورت پولر و پوشر ساخت شرکت Emax میباشد...
59,000 تومان
مدل: ملخ فانتوم 2 ملخ مهره دار 9443
ملخ 9443 فانتوم 2 ساخت Gemfanیک جفت ملخ 9443 پولر و پوشر اورجینال Gemfan برای مولتی روتور کواد کوپتر فانتوم 2 و فانتوم ویژن و فانتوم ویژن پلاس ( یک ملخ پولر و یک ملخ پوشر )از این ملخ میتوان در انواع کواد کوپتر فانتوم 2 و فانتوم 3 شرکت DJI استفاده کرد . همچنین این ملخ توانایی نصب بر روی موتورهای Airg..
95,000 تومان
ملخ 9450 فانتوم 3 DJI مهره دار طرح اصلی یک جفت پولر و پوشر ساخت XOXO
ناموجود
مدل: XOXO DJI Phantom3 Propeller
یک جفت ملخ پولر و پوشر DJI Phantom 3 فانتوم 3 نایلونی بسیار با کیفیت طرح اصلی ساخت بزرگترین شرکت تولید ملخ در دنیا یعنی شرکت معروف Gemfan (جمفن)  مهره دار 9450 برای مولتی روتورهای هلی شات فانتوم 3 / فانتوم 3 ادونس و فانتوم 3 پرو و موتورهای سایز 2208 و2213 و 2216 و موتورهای هم رده مانند موتور ایرگیر3..
94,000 تومان
ملخ 9450 کربن DJI فانتوم 3 مهره دار یک جفت پولر و پوشر ساخت EMAX
جدید
مدل: ملخ 9450 کربنی فانتوم 3 ساخت ایمکس
ملخ 9450 کربنی DJI فانتوم 3 مهره دار یک جفت پولر و پوشر ساخت EMAXیک جفت ملخ 9450 کربن DJI فانتوم 3 مهره دار پولر و پوشر ساخت EMAXاز این ملخ با کیفیت فیبر کربنی میتوان برای انواع کواد کوپترهای هلی شات فانتوم 2 و فانتوم 3 شرکت Dji  استفاده نمود. این ملخ بسیار مستحکم باعث حفظ تعادل بیشتر و لرزش بس..
255,000 تومان
بازو یدک F450 و F550 اصلی اورجینال شرکت DJI
ناموجود
مدل: Arm for DJI F450/ F550
یک عدد بازو یدک F450 و F550 اورجینال شرکت DJI لطفا در موقع خرید رنگ مورد نظر خود را از طریق گزینه "رنگ محصول" انتخاب نمایید . ..
0 تومان
مدل: Arm for Tarot F450/ F550
یک عدد بازو یدک F450 و F550 طرح اصلی شرکت تاروت .این بازو یدکی فقط مخصوص فریم F450 و F550 میباشد و چنانچه بازوی فریم کواد کوپتر یا هگزا کوپتر شما آسیب دیده باشد میتوانید آنرا با این کالا تعویض کنید.لطفا در موقع خرید رنگ مورد نظر خود را از طریق گزینه "رنگ محصول" انتخاب نمایید . ..
145,000 تومان
پایه لندینگ گیر فرود خرچنگی Dji مخصوص فریم های F450 و F550 و S500
ناموجود
مدل: dji landing gear F450-F550
4 عدد پایه فرود خرچنگی شرکت DJI ( یک ست کامل+ پیچ های اتصال ) مخصوص کوادکوپتر و هگزاکوپتر سایز 380 تا 550 مثل F450  و S500 و F550این پایه فرود لندینگ گیر پلاستیکی به جهت دارا بودن فاصله مناسب از زمین از صدمه رسیدن به دوربین شما و همچنین متعلقات کواد کوپتر جلو گیری کرده و باعث فرود هرچه راحت تر ..
0 تومان
ملخ اورجینال اینسپایر1 -DJI (13*45) Inspire1
ناموجود
مدل: DJI (13*45) Inspire1
ملخ اصلی اینسپایر1 نصب سریع و آسانDJI quick release PROP(13*45) Inspire1..
0 تومان
نمایش 1 تا 42 از 42 (1 صفحه)

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد