منوی فروشگاه
Your Cart

لوازم جانبی باتری

در این قسمت لوازم جانبی مربوط به باتری لیتیوم پلیمر لیست شده است.

مدل: Cell MeterDigital Battery Capacity Controller
مانیتورینگ دیجیتال همه کاره چک توان و ظرفیت و تست سل های باطری مدل  Cell Meter-7 محصولی منحصر به فرد جهت سنجش ظرفیت و توان موجود تمام مدلهای باطری به تفکیک جداگانه هر سل میباشد . ظرفیت توان مانده در باطری پارامتری مهم برای استفاده آن در یک وسیله پرنده است. وقتی از ظرفیت توان باطری که وظیفه تغذی..
179,000 تومان
مدل: Lipo Voltage tester and low voltage alarm
مانیتورینگ ولتاژ باطری چکر(تستر باطری لیتیوم پلیمر) و هشدار دهنده افت ولتاژ باطریهای 1 سل تا 8 سل لیپو لیتیوم پلیمر ساخت AOKoda با قابلیت نصب روی پرندهباتریهای لیتیوم پلیمر یکی از بهترین راهها برای تامین انرژی الکتریکی و تغذیه مدارات الکتریکی است. این باتریها در مقایسه با دیگر انواع باتریها مزا..
69,000 تومان
مانیتورینگ شارژر USB برای ولتاژ 3.5 الی 7 ولت Charger Doctor
ناموجود
مدل: Charger Doctor
مانیتورینگ شارژر USB برای ولتاژ 3.5 الی 7 ولت مدل Charger Doctor یک ماژول مانیتورینگ بین راهی بسیار عالی برای چک کردن ولتاژ و شدت جریان مصرفی بر حسب آمپر با ورودی خروجی USB میباشد .این ماژول قابلیت مانیتور کردن ولتاژ 3.5 تا 7 ولت و همچنین شدت جریان 0 تا 3 آمپر را داراست . Features: Easil..
0 تومان
مدل: T Connector
از تی کانکتور برای اتصالات برق با آمپر کم یا متوسط استفاده میشود . در قسمت باطری ها برای سهولت کار شما نوع کانکتور باطری نوشته شده است تا با آگاهی از نوع کانکتور متصل به سیم باطری اقدام به خرید کانکتور مورد نیاز خود نمایید .توجه داشته باشید در هنگام لحیم کاری به هیچ عنوان کانکتور شما به کانکتور..
18,000 تومان
کانکتور XT60 برق نری و مادگی مقاوم در برابر حرارت
ناموجود
مدل: Connector XT60
از کانکتور XT60 برای اتصالات برق با آمپر متوسط یا زیاد استفاده میشود. این کانکتور در برابر حرارت مقاوم و جنس آن نسوز میباشد . در قسمت باطری ها برای سهولت کار شما نوع کانکتور باطری نوشته شده است تا با آگاهی از نوع کانکتور متصل به سیم باطری اقدام به خرید کانکتور مورد نیاز خود نمایید .توجه داشته ب..
25,000 تومان
مدل: Connector XT90
از کانکتور XT90 برای اتصالات برق با آمپر زیاد استفاده میشود. این کانکتور در برابر حرارت مقاوم و جنس آن نسوز میباشد . در قسمت باطری ها برای سهولت کار شما نوع کانکتور باطری نوشته شده است تا با آگاهی از نوع کانکتور متصل به سیم باطری اقدام به خرید کانکتور مورد نیاز خود نمایید .توجه داشته باشید در ه..
48,000 تومان
مدل: JST Conector
کابل رابط برق با کانکتور JST - یک جفت (نری و مادگی)از این کابل بیشتر برای اتصالات برق آمپر پایین مثلا برای تغذیه برق فلایت کنترل یا گیمبال یا فرستنده گیرنده ها یا چراغهای شب نما استفاده میشود .سیم سیلیکونی به کار رفته در این کابل رابط از نوع 20AWG  بوده و طول کابل رابط با سری نری JST ..
15,000 تومان
مدل: xt60 parallel battery connector
کابل رابط موازی سازی باطری لیتیوم پلیمر (لیپو) با کانکتور XT60  و سیم سیلیکون 12AWG به طول 12 سانتیمتر ساخت شرکت ایمکس این کابل از یک سو شامل یک کانکتور مادگی XT60  و از سوی دیگر دارای 2 کانکتور نری XT60 میباشد .در مواقعی که احتیاج داریم دو باطری را به صورت موازی با هم ببندیم به صورتیکه ول..
85,000 تومان
مدل: XT60 M to XT60 F & JST Female
کابل رابط XT60 نری به XT60 مادگی به همراه کابل رابط JST مادگیمورد استفاده برای وصل کردن همزمان باطری به مدار برق و گیمبال یا دیگر ماژولهای الکترونیک مثل فرستنده تصویر یا فلایت کنترل  ..
29,000 تومان
مدل: Power conector male & female
کابلهای رابط برق با فیش آداپتوری 2.1 میلیمتری ، یک جفت نری و مادگی با سیم 20AWG  و به طول کلی 50 سانتیمترتحمل جریان 48 ولت 5000 میلی آمپرویژه رساندن برق به گیمبال ، فرستنده تصویر ، فلایت کنترل ،دوربین ، چراغهای شب نما و سایر ماژولهای الکترونیک ..
15,000 تومان
نمایش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد