منوی فروشگاه
Your Cart

فلایت کنترل NAZE32 ورژن 6DOF-REV6 مخصوص سیستمهای Racing FPV و RC

فلایت کنترل NAZE32 ورژن 6DOF-REV6 مخصوص سیستمهای Racing FPV و RC
فلایت کنترل NAZE32 ورژن 6DOF-REV6 مخصوص سیستمهای Racing FPV و RC
790,000 تومان
  • وضعیت انبار: موجود
  • مدل: NAZE32-6DOF-REV6

فلایت کنترلر Naze32 یکی از بهترین و معروفترین و پرکاربردترین فلایت کنترلهای اپن سورس جهان مورد استفاده در مولتی کوپترها و مخصوصا مولتی روتورهای ریس FPV Racing و مسابقه و آکروباتیک میباشد !! 

فلایت کنترل "ناز32" یا "نیز32" جزو معروفترین فلایت کنترلهای ماژولار جهان با ساپورت ماژولهایی مانند ماژول بلوتوث و ماژول GPS و ارسال اطلاعات MINIM OSD و بازر است .

ساختار بسیار هوشمندانه این فلایت کنترل باعث شده یک برد دو طرفه در اختیار داشته باشیم و از هر دو طرف برد  به طور جداگانه استفاده نماییم که باعث در اختیار داشتن امکانات بسیار بالا در کمترین حجم ممکن است . 

این فلایت کنترل دارای 4 ورژن ACRO و 6DOF و 10DOF و FULL ورژن است .

مدلهای ساده تر به نامهای NAZE32-ACRO و NAZE32-6DOF دارای 6 درجه آزادی است و دارای سنسورهای 3 محوره ژریسکوپ و سنسور 3 محوره شتابسنج هستن و یک چیپ حافظه فلش 16 مگ دارند .

اما برادرهای بزرگتر آن که به نامهای NAZE32-FULL و NAZE32-10DOF معروف میباشد ، به غیر از سنسورهای 3 محوره ژریسکوپ و 3 محوره شتابسنج ، دارای سنسورهای 3 محوره قطب نما و سنسور بارومتر فشارسنج کنترل ارتفاع نیز هستند که در ورژن FUll مدل بارومتر بسیار قویتر شده و به جای چیپ حافظه فلش 16 مگی از یک چیپ حافظه 128 مگ بهره میبرد . 

هر چهار مدل از نظر شکل ظاهری تقریبآ شبیه همدیگر هستند و تمام آنها خصوصیات نرم افزاری مشترکی دارند و تنها تفاوت بارز آنها وجود داشتن یا نداشتن بعضی سنسورها و یا مدل این سنسور ها یا چیپ حافظه بر روی برد PCB آنهاست.

این فلایت کنترل Naze32 از انواع مدلهای مختلف مولتی روتور شامل : تری کوپتر ، کواد کوپتر ، هگزا کوپتر و حتی اکتاکوپتر پشتیبانی میکند .

با گستردگی بالا در کارایی این فلایت کنترل تا 8 کانال ورودی از گیرنده رادیویی را ساپورت نموده و با انواع سیستمها مانند PWM و PMM و PPM حتی با گیرنده های ستلایت اکسپکترومها به راحتی کار میکند .

این فلایت کنترل دارای یک پروسسور 32 بیت قوی برای پردازش اطلاعات پروازیست . همچنین این اتوپایلوت همه کاره دارای ماژولهای تله متری و ولتاژ مونیتور داخلی میباشد.

در نمای زیر عکس شماتیک از آنچه شما ممکن است بخواهید به این برد متصل کنید برای شما نمایش داده شده است :

کاربردهای این برد فلایت کنترلر بسیار بیشتر از نام آن است و از این برد حتی برای کنترل موتورهای گیمبال نیز میشود استفاده کرد !!

با استفاده از این برد فلایت کنترل تقریبا به هرآنچه جهت مدار کنترلی مولتی روتور (در محیط کاربری منطبق بر مولتی وی) احتیاج دارید دسترسی پیدا میکنید . با قیمتی بسیار کم توسط این اتوپایلوت قوی امکانات کامل یک فلایت کنترل گران قیمت را در اختیار خواهید داشت.

در اصل این فلایت کنترل در شاخه بردهای مولتی وی فامیلی دسته بندی میگردد که برای استفاده های خاصتر در محیطهای داخلی ایندور و همچنین پروازهای 3D و مسابقات ریس(سرعت) FPV Racing بهینه سازی شده است .

در عکس زیر تنظیمات پیشنهادی گینها و پی آی دی ها برای یک مولتی روتور مینی سایز 250 تا 280 برای مسابقات RACE ریس (سرعت) یا FPV برای شما آماده کرده ایم . هرچند که شما میتوانید بعدآ آنها را به دلخواه خود تنظیم نمایید :

یک پورت میکرو USB بر روی این فلایت کنترل ارتباط شما را با کامپیوتر برقرار میسازد . هرچند که با متصل کردن ماژول بلوتوث میتوانید عملکرد این فلایت کنترل را با گوشی موبایل نیز کنترل و تنظیم نمایید !!

لینک آموزش تصویری ست آپ برای این فلایت کنترل ( کلیک کنید)

لینک آموزشی دوم (کلیک کنید)

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد