منوی فروشگاه
Your Cart

فلایت کنترل KK 5.5 ساخت هابی کینگ ویژه مولتی روتور

فلایت کنترل KK 5.5 ساخت هابی کینگ ویژه مولتی روتور
ناموجود
فلایت کنترل KK 5.5 ساخت هابی کینگ ویژه مولتی روتور
440,000 تومان
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • مدل: فلایت کنترل KK 5.5

همه کاربران مولتی روتور این برد بسیار عالی و همه فن حریف را میشناسند. بردهای kk به صورت اپن سورس تا کنون در ورژنهای مختلفی وجود داشته است .این فلایت کنترلها دروازه مناسب و کم هزینه برای ورود به دنیای مولتی روتورها هستند.هرکسی یکبار به سراغ این فلایت کنترل رفته باشد، خاطرات خوش و لذت طراحی و توسعه با این محصول را فراموش نخواهد کرد.

برای شروع و به دست آوردن تجربه ، برد معرفی شده جزء گزینه هایی است که افراد بیشماری بر روی آن کار کرده و بعد از کسب تجربه مراحل ترقی را طی نموده اند.بسیاری از شرکتها روی نرم افزار و سخت افزار این برد کار کرده و آن را طی سالیان متمادی ارتقا داده اند .این برد یکی از معروفترین فلایت کنترلهایی است که بیشترین مطالب در اینترنت راجع به آن نوشته شده است .

اینک آخرین ورژن این فلایت کنترل در اختیار شماست که میکرو کنترل آن ارتقا پیدا کرده و باگهای نرم افزاری اصلاح شده است و برنامه کنترل آن پیشرفته تر شده است. همچنین تمام رادیوهای آماتور و پیشرفته دیجیتالی را ساپورت میکند!! این برد کنترلی جهت کنترل انواع مولتی روتورها طراحی و ساخته شده است. این برد از 3 سنسور جایرو تک محوره بهره می برد که این سنسورها ساخت شرکت Murata ژاپن بوده و حساسیت کمتری نسبت نمونه های SMD آن دارد. همچنین این برد از یک پردازنده ATmega168 بهره می برد و امکان پروگرام کردن دوباره آن به صورتISP محیا می باشد.

فیرمور این برد مربوط به کوادکوپتر و هگزا کوپتر "x" می باشد، اما شما می توانید با توجه به نوع پرنده خود آن را تغییر دهید.

 

Pre-installed firmware
 

Dualcopter
Tricopter
Y6
Quadcopter +
Quadcopter X
Hexcopter +
Hexcopter X
H6
V6

 

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد