منوی فروشگاه
Your Cart

فریم بدنه-پایه لندینگ فرود

فریم بدنه کواد کوپتر EMAX Nighthawk-X5 فول کربن مخصوص FPV Racing مسابقه ای دارای برد برق 3 کاره و رگلاتور و محافظ موتور و LED
ناموجود
مدل: EMAX Nighthawk-X5 Frame
یک فریم حرفه ای و سبک  و بسیار مقاوم در سایز مینی مخصوص FPV  و مسابقات سرعت .این فریم دارای یک مانت نگه دارنده نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .این فریم با استفاده از بازوهای کربنی به قطر 3.5 میلیمتر تحمل زیادی در براب..
0 تومان
فریم بدنه Nighthawk 250 Pro کواد کوپتر FPV Racing فول کربن ساخت EMAX
ناموجود
مدل: فریم کواد FPV مینی Nighthawk 250 Pro ساخت EMAX
فریم بدنه کواد کوپتر Nighthawk 250 Pro ساخت EMAX یک فریم حرفه ای و سبک و بسیار مقاوم در سایز مینی 250 مخصوص FPV Racing  و مسابقات سرعت میباشد.این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود است و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .این فریم بسیار م..
1,190,000 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر EMAX Nighthawk-HX200 فول کربن مخصوص FPV Racing مسابقه ای دارای محافظ موتور
ناموجود
مدل: EMAX Nighthawk-HX200 Frame
یک فریم حرفه ای و سبک  و بسیار مقاوم در سایز مینی مخصوص FPV  و مسابقات سرعت .این فریم دارای یک مانت نگه دارنده نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .این فریم با استفاده از بازوهای کربنی یک پارچه تحمل زیادی در برابر فشارات وارده و شتابهای ..
0 تومان
فریم بدنه کربن کواد کوپتر FPV Racing مینی QAV250 ساخت FC MODEL
ناموجود
مدل: QAV 250 FPV Frame
یک فریم ساده و بسیار سبک در سایز مینی 250 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .این فریم بسیار مستحکم و با کیفیت و بسیار سبک میباشد . بازوها و بدنه ساخته شده از جنس فیبر کربن و فایب..
0 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر FPV Racing فایبرگلاس مینی 250 ساخت FC MODEL با پایه کمانی
ناموجود
مدل: FC MODEL 250 MINI
یک فریم ساده و بسیار سبک 150 گرمی در سایز مینی 250 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت . کافیست یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .بسیار مستحکم و ساخته شده از فایبرگلاس به همراه پایه فرود کمانی و دارای جایگاه های اختصاصی نصب فلایت کنترل با لرزش گیر و باطری یا دوربین در بالای فریمبرای این سایز فر..
0 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر FPV Racing مینی Q250 ساخت HappyModel
ناموجود
مدل: فریم Q250 mini FPV
یک فریم ساده و بسیار سبک در سایز مینی 250 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .بسیار مستحکم و با کیفیت . بازوها ساخته شده از کامپوزیت پلاستیک سخت و سنترال وسط نیز از جنس کربن و فای..
0 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر FPV Racing کربن مینی H250 ساخت HobbyKing
ناموجود
مدل: فریم کواد FPV مینی H250 ساخت HobbyKing
یک فریم ساده و بسیار سبک در سایز مینی 250 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .این فریم بسیار مستحکم و با کیفیت و بسیار سبک میباشد . بازوها و بدنه ساخته شده از جنس فیبر کربن و فایب..
0 تومان
فریم بدنه هالف کربن کواد کوپتر FPV Racing مینی TL250H اورجینال ساخت تاروت
ناموجود
مدل: Frame 250 fpv tarot TL250H
یک فریم حرفه ای و سبک و زیبا ساخت شرکت تاروت بزرگترین تولیدکننده فریم در دنیا در سایز مینی 250 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت و RACE  .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید . همچنین یک شیلد بدنه بازشو بسیار زیبای آ..
0 تومان
فریم بدنه کوادکوپتر FPV Racing سایز 260 ساخت KingKong همراه برد برق و چراغهای LED جلو
ناموجود
مدل: kingkong 260 fpv racing frame
یک فریم ساده و بسیار سبک در سایز مینی 260 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت ساخت کارخانه معروف KingKong .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .این فریم بسیار مستحکم و با کیفیت و بسیار سبک میباشد . بازوها و ..
0 تومان
فریم بدنه فول کربن کواد کوپتر FPV Racing مینی TL280C اورجینال ساخت تاروت
ناموجود
مدل: Frame 280 fpv tarot TL280C
یک فریم حرفه ای و سبک و زیبا ساخت شرکت تاروت بزرگترین تولیدکننده فریم در دنیا در سایز مینی 280 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت و RACE  .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید . همچنین یک شیلد بدنه بازشو بسیار زی..
0 تومان
فریم بدنه هالف کربن کواد کوپتر FPV Racing مینی TL280H اورجینال ساخت تاروت
ناموجود
مدل: Frame 280 fpv tarot TL280H
یک فریم حرفه ای و سبک و زیبا ساخت شرکت تاروت بزرگترین تولیدکننده فریم در دنیا در سایز مینی 280 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت و RACE  .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید . همچنین یک شیلد بدنه بازشو بسیار زیبای آ..
0 تومان
مدل: QAV 280 FPV Frame
یک فریم ساده و بسیار سبک در سایز مینی 280 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت .این فریم دارای یک جایگاه نصب دوربین FPV در جلوی پیشانی خود میباشد و به راحتی میتوانید یک دوربین FPV  کوچک روی آن نصب نمایید .این فریم بسیار مستحکم و با کیفیت و بسیار سبک میباشد . بازوها و بدنه ساخته شده از جنس فیبر کربن و فایب..
970,000 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر FPV Racing مینی Q380 ساخت HappyModel
ناموجود
مدل: frame q380 happy model
یک فریم ساده و بسیار سبک در سایز مینی 380 مخصوص FPV  و مسابقات سرعت .بسیار مستحکم و با کیفیت . بازوها ساخته شده از کامپوزیت پلاستیک سخت و سنترال وسط نیز از جنس کربن و فایبرگلاس است و در روی سنترال برد برق PCB  نیز تعبیه شده که شما را از مدار برق جداگانه بی نیاز میکند .برای این سایز فریم از..
0 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر F450 PCB طرح اصلی تاروت
ناموجود
مدل: F450 PCB طرح اصلی تاروت
از جمله خصوصیات این سازه میتوان به قابلیت حمل بار تا 1 الی 2 کیلوگرم ( برای نصب دوربین و گیمبال)  و استفاده از الیاف پشم شیشه و نایلون پلی آمید در بدنه کواد و همچنین دارای صفحه ای با سایز مناسب از جنس فیبر کربن اشاره کرد.-فریم 450 دارای  4 بازو از جنس پلاستیک ABS نایلون پلی آمید و هست..
770,000 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر F450 PCB طرح اصلی شرکت تاروت با پایه لندینگ گیر بلند خرچنگی مناسب وصل کردن گیمبال و دوربین
ناموجود
مدل: Frame F450 PCB With Dji Landing
فریم کواد F450 مدل PCB ساخت شرکت تاروت با پایه لیندینگ گیر بلند خرچنگی مخصوص وصل کردن گیمبال و دوربین طراحی و ساخته شده است.از جمله خصوصیات این سازه میتوان به قابلیت حمل بار تا 1.5 الی 2 کیلوگرم ( برای نصب دوربین و گیمبال و باتری و فرستنده تصویر)  و استفاده از الیاف پشم شیشه و نایلون پلی آمید د..
890,000 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر HJ 20444 سایز 450
ناموجود
مدل: HJ20444
از جمله خصوصیات این سازه میتوان به قابلیت حمل بار تا 1 الی 2 کیلوگرم ( برای نصب دوربین و گیمبال)  ,دارای 4 بازو,استفاده از الیاف پشم شیشه و نایلون پلی آمید در بدنه این کواد و همچنین دارای صفحه با ابعاد مناسب و بزرگ از جنس فیبرکربن اشاره کرد.-فریم 20444 دارای بازو هایی از جنس پلاستیک ABS (نایلون..
0 تومان
فریم بدنه کوادکوپتر TBS-X500 سایز 500 میلیمتر مخصوص FPV و فیلمبرداری هوایی
جدید
مدل: TBS-X500 Quadcopter Frame
فریم بدنه کوادکوپتر TBS-X500 ساخت شرکت تیم بلک شیپ Team Black Sheep میباشد .از جمله خصوصیات این فریم کوادکوپتر میتوان به قابلیت حمل بار تا 2 کیلوگرم ( برای نصب دوربین و گیمبال)  و استفاده از الیاف پشم شیشه و نایلون پلی آمید در بدنه کوادکوپتر و همچنین دارای صفحه سنترال با سایز مناسب از جنس فیبر ..
890,000 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر S 500 اورجینال مدل PCB دارای پایه بلند خرچنگی و مانت باطری کربن
ناموجود
مدل: PCB S500
یکی از بهترین و خوش ساخت ترین ایرفریمهای کوادروتور کامپوزیتی در دنیا با بازوهایی زاویه دار، دارای چند درجه اختلاف نسبت به خط افق برای پایداری بالاتر در پرواز و مخصوصا شرایط پرواز در باد . از جمله خصوصیات این سازه میتوان به قابلیت حمل بار 1 الی 2 کیلوگرم  ( برای نصب گیمبال و دوربین ) ,دارای 4 بازو ، ..
1,200,000 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر S-500 اورجینال مدل PCB دارای پایه بلند کربنی و مانت باطری
ناموجود
مدل: Frame S500 PCB with Carbon Landing
فریم بدنه کواد کوپتر S-500 اورجینال مدل PCB دارای پایه بلند کربنی و مانت باطری ساخت شرکت تاندر میباشد.یکی از بهترین و خوش ساخت ترین ایرفریمهای کوادروتور کامپوزیتی در دنیا با بازوهایی زاویه دار، دارای چند درجه اختلاف نسبت به خط افق برای پایداری بالاتر در پرواز و مخصوصا شرایط پرواز در باد . از جم..
0 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر فول کربن 650 الگانت اسپرت فریم بدنه کواد کوپتر فول کربن 650 الگانت اسپرت
ناموجود
مدل: فریم کواد تمام کربن 650 الگانت
از جمله خصوصیات این فریم فول کربن میتوان به قابلیت حمل بار 2 تا 3 کیلوگرم ( برای نصب گیمبال و دوربین) ,دارای 4 بازو لوله ای شکل از جنس فیبر کربن سخت  با قابلیت تاشو ,دارای بدنه ای با استحکام بالا و اتصالات بسیار محکم و همچنین دارای صفحه با ابعاد مناسب و بزرگ از جنس فیبر کربن و صفحه اضافه برای نصب با..
0 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر فول کربن 650 تاروت TL65B02 آیرون من با پایه کمانی
ناموجود
مدل: Tarot 650 - TL65B02
شاهکاری دیگر از سری طراحی های شرکت بزرگ تاروت ، معروفترین تولید کننده فریم های کربن در جهان . از جمله خصوصیات این سازه حرفه ای میتوان به قابلیت حمل بار تا 2 کیلوگرم (برای نصب گیمبال و دوربین) ، پروازی بسیار پایدار ، دارای 4 بازو لوله ای شکل از جنس فیبر کربن سخت ، محفظه خالی برای نصب فلایت کنترل در م..
0 تومان
فریم بدنه کواد کوپتر فول کربن 650 تاروت TL65B01 آیرون من اسپرت
ناموجود
مدل: Tarot 560-TL65B01
شاهکاری دیگر از سری طراحی های شرکت بزرگ تاروت ، معروفترین تولید کننده فریم های کربن در جهان . از جمله خصوصیات این سازه حرفه ای میتوان به قابلیت حمل بار تا 2.5 کیلوگرم (برای نصب گیمبال و دوربین) ، پروازی بسیار پایدار ، دارای 4 بازو لوله ای شکل از جنس فیبر کربن سخت ، محفظه خالی برای نصب فلایت کنترل در..
0 تومان
مدل: هگزا F550 تاروت
از جمله خصوصیات این سازه میتوان به قابلیت حمل بار 2 تا 2.5 کیلوگرم ( گیمبال و دوربین و باتری و فرستنده تصویر و دیگر ملزومات ) ،دارای 6 بازو جهت کنترل دقیق تر و استیبل پرواز بیشتر،استفاده از الیاف پشم شیشه و نایلون پلی آمید در بدنه این هگزاکوپتر و همچنین دارای صفحه با ابعاد مناسب از جنس فیبر و کربن ا..
890,000 تومان
فریم بدنه هگزاکوپتر F550 PCB دارای پایه فرود بلند خرچنگی ساخت شرکت تاروت
ناموجود
مدل: Frame Tarot F550 with dji landing gear
از جمله خصوصیات این سازه میتوان به قابلیت حمل بار 2 تا 2.5 کیلوگرم ( گیمبال و دوربین و باتری و فرستنده تصویر و دیگر ملزومات ) ،دارای 6 بازو جهت کنترل دقیق تر و استیبل پرواز بیشتر،استفاده از الیاف پشم شیشه و نایلون پلی آمید در بدنه این هگزاکوپتر و همچنین دارای صفحه با ابعاد مناسب از جنس فیبر و کربن ا..
980,000 تومان
مدل: Frame HMF-S550 PRO PCB THUNDER/HappyModel
فریم بدنه مولتی روتور هگزا کوپتر HMF-S550 PRO مدل PCB اورجینال با پایه فول کربن بلند ساخت شرکت THUNDER/Happymodel میباشد.یکی از بهترین و خوش ساخت ترین ایرفریمهای هگزا کامپوزیتی در دنیا با بازوهایی زاویه دار، دارای چند درجه اختلاف نسبت به خط افق برای پایداری بالاتر در پرواز و مخصوصا شرایط پرواز در با..
1,990,000 تومان
فریم بدنه هگزا کوپتر S550 مدل PCB با پایه فول کربن بلند اورجینال سفارش EMAX
ناموجود
مدل: Frame S550 PCB
یکی از بهترین و خوش ساخت ترین ایرفریمهای هگزا کامپوزیتی در دنیا با بازوهایی زاویه دار، دارای چند درجه اختلاف نسبت به خط افق برای پایداری بالاتر در پرواز و مخصوصا شرایط پرواز در باد .از جمله خصوصیات این سازه میتوان به قابلیت حمل بار 1.5 الی 2.5 کیلوگرم  ( برای نصب گیمبال و دوربین ) ,دارای 6 بازو..
1,920,000 تومان
فریم بدنه هگزا کوپتر FY 680 تاروت TL68B02 آیرون من با پایه بلند کمانی
ناموجود
مدل: TAROT TL68B02-FY680-IRON MAN
شاهکاری دیگر از سری طراحی های شرکت بزرگ تاروت ، معروفترین تولید کننده فریم در جهان . از جمله خصوصیات این سازه حرفه ای میتوان به قابلیت حمل بار تا 2.5 کیلوگرم (برای نصب گیمبال و دوربین) ، پروازی بسیار پایدار ، دارای 6 بازو لوله ای شکل از جنس آلیاژ مخصوص فلزی و سبک با استحکام بسیار بالا ، محفظه خالی ب..
0 تومان
فریم بدنه هگزا کوپتر فول کربن 680 تاروت TL68B01 آیرون من با بازو و پایه جمع شونده ساخت شرکت Tarot
ناموجود
مدل: TAROT TL68B01-IRON MAN
شاهکاری دیگر از سری طراحی های شرکت بزرگ تاروت ، معروفترین تولید کننده فریم های کربن در جهان . از جمله خصوصیات این سازه حرفه ای میتوان به قابلیت حمل بار تا 3 کیلوگرم (برای نصب گیمبال و دوربین) ، پروازی بسیار پایدار ، دارای 6 بازو لوله ای شکل از جنس فیبر کربن سخت ، محفظه خالی برای نصب فلایت کنترل در م..
0 تومان
فریم بدنه هگزا کوپتر فول کربن 680 تاروت TL68C01 آیرون من با بازو و پایه جمع شونده ساخت شرکت Tarot
ناموجود
مدل: TAROT TL68C01-IRON MAN
شاهکاری دیگر از سری طراحی های شرکت بزرگ تاروت ، معروفترین تولید کننده فریم های کربن در جهان . از جمله خصوصیات این سازه هگزا کوپتر حرفه ای میتوان به قابلیت حمل بار استاندارد تا 3 الی 4 کیلوگرم (برای نصب گیمبال و دوربین) ، پروازی بسیار پایدار ، دارای 6 بازو لوله ای شکل از جنس فیبر کربن سخت ، محفظه خال..
0 تومان
فریم بدنه هگزا کوپتر فول کربن 680 تاروت TL680 PRO اسپرت
ناموجود
مدل: TAROT 680PRO-TL68P00
شاهکاری از سری طراحی های شرکت بزرگ تاروت ، معروفترین تولید کننده فریم های کربن در جهان . از جمله خصوصیات این سازه حرفه ای میتوان به قابلیت حمل بار تا 3 کیلوگرم (برای نصب گیمبال و دوربین) ، پروازی بسیار پایدار ، دارای 6 بازو لوله ای شکل از جنس فیبر کربن سخت ، محفظه خالی برای نصب فلایت کنترل در مرکز ،..
0 تومان
فریم بدنه اکتاکوپتر حرفه ای X8 تاروت TL8X000 با بازوهای چتری و پایه ریترکت جمع شو برقی و کیت کامل برق
ناموجود
مدل: TAROT X8 TL8X000
شاهکاری قوی از سری طراحی های شرکت بزرگ تاروت ، معروفترین تولید کننده فریم های کربن در جهان . از جمله خصوصیات این سازه حرفه ای میتوان به قابلیت حمل بار تا 10 کیلوگرم (برای نصب گیمبال و دوربین و بقیه تجهیزات و باطریهای اضافه) ، پروازی بسیار پایدار و مطمئن ، دارای 8 بازو لوله ای شکل از جنس آلیاژ مخصوص ..
0 تومان
فریم بدنه اکتاکوپتر تمام کربن تاروت TL15 اسپرت
ناموجود
مدل: اکتا کوپتر تاروت TL15
از جمله خصوصیات این سازه حرفه ای و سنگین میتوان به قابلیت حمل بار تا 6 کیلوگرم ( برای گیمبال و دوربینهای بزرگ ),دارای 8 بازو لوله ای از جنس فیبر کربن سخت ,دارای بدنه ای با استحکام بالا و اتصالات بسیار محکم و همچنین دارای صفحه با ابعاد مناسب و بسیار بزرگ از جنس فیبر و کربن و قابلیت حمل گیمبالهای بزرگ..
0 تومان
بازو یدک F450 و F550 اصلی اورجینال شرکت DJI
ناموجود
مدل: Arm for DJI F450/ F550
یک عدد بازو یدک F450 و F550 اورجینال شرکت DJI لطفا در موقع خرید رنگ مورد نظر خود را از طریق گزینه "رنگ محصول" انتخاب نمایید . ..
0 تومان
بازو یدک F450 و F550 طرح اصلی شرکت تاروت
ناموجود
مدل: Arm for Tarot F450/ F550
یک عدد بازو یدک F450 و F550 طرح اصلی شرکت تاروت .این بازو یدکی فقط مخصوص فریم F450 و F550 میباشد و چنانچه بازوی فریم کواد کوپتر یا هگزا کوپتر شما آسیب دیده باشد میتوانید آنرا با این کالا تعویض کنید.لطفا در موقع خرید رنگ مورد نظر خود را از طریق گزینه "رنگ محصول" انتخاب نمایید . ..
150,000 تومان
بازو یدک S500 اصلی اورجینال ساخت THUNDER در چند رنگ مختلف(انتخابی)
ناموجود
مدل: Arm For S500
یک عدد بازو یدک S500 ساخت THUNDER در چند رنگ مختلف دارای لوله کربن داخلی برای مقاومت بیشترلطفا از گزینه انتخاب رنگ ، رنگ بازو را انتخاب نمایید..
250,000 تومان
پایه فرود لندینگ گیر کوچک پایه فلزی سایز بزرگ
ناموجود
مدل: Heli FPV Landing gear Large
پایه فرود (لندینگ گیر) کوچک سایز بزرگ ویژه کوادهای FPV مسابقه ای Racing  سایز 250 تا 380 و هلی کوپترهای کوچک میباشد .این پایه بسیار سبک است و به راحتی با پیچ یا چسب به زیر فریم بدنه متصل میشود و از کشیده شدن فریم اصلی روی زمین جلوگیری به عمل آورده و همچنین در فرودها از سطح زیرین پرنده محافظت می..
0 تومان
مدل: Heli FPV Landing gear Medium
پایه فرود (لندینگ گیر) کوچک سایز متوسط ویژه کوادهای FPV مسابقه ای Racing  سایز 240 تا 330 و هلی کوپترهای کوچک میباشد .این پایه بسیار سبک است و به راحتی با پیچ یا چسب به زیر فریم بدنه متصل میشود و از کشیده شدن فریم اصلی روی زمین جلوگیری به عمل آورده و همچنین در فرودها از سطح زیرین پرنده محافظت م..
85,000 تومان
پایه فرود لندینگ گیر کوچک پایه فلزی سایز مینی
ناموجود
مدل: Heli FPV Landing gear Mini
پایه فرود (لندینگ گیر) کوچک سایز مینی ویژه کوادهای FPV مسابقه ای Racing  سایز 150 تا 250 و هلی کوپترهای کوچک میباشد .این پایه بسیار سبک است و به راحتی با پیچ یا چسب به زیر فریم بدنه متصل میشود و از کشیده شدن فریم اصلی روی زمین جلوگیری به عمل آورده و همچنین در فرودها از سطح زیرین پرنده محافظت می..
0 تومان
مدل: Heli FPV Landing gear Plastic Medium
پایه فرود (لندینگ گیر) کوچک پلاستیکی سایز متوسط ویژه کوادهای FPV مسابقه ای Racing  سایز 240 تا 330 و هلی کوپترهای کوچک میباشد .این پایه بسیار سبک است و به راحتی با پیچ یا چسب به زیر فریم بدنه متصل میشود و از کشیده شدن فریم اصلی روی زمین جلوگیری به عمل آورده و همچنین در فرودها از سطح زیرین پرنده..
80,000 تومان
مدل: لندینگ ساده کمانی آبی
ست کامل پایه فرود کمانی ساده مخصوص کواد های سایز 250 و 280 و 320 و ..... Six600این پایه فرود به جهت دارا بودن فاصله مناسب از زمین از صدمه رسیدن به دوربین شما و همچنین متعلقات کواد کوپتر جلو گیری کرده و باعث فرود هرچه راحت تر کواد میشودطول پایه زمینی: 22 سانتی متر ارتفاع از زمین: 6 سانتی ..
95,000 تومان
پایه لندینگ گیر فرود خرچنگی Dji مخصوص فریم های F450 و F550 و S500
ناموجود
مدل: dji landing gear F450-F550
4 عدد پایه فرود خرچنگی شرکت DJI ( یک ست کامل+ پیچ های اتصال ) مخصوص کوادکوپتر و هگزاکوپتر سایز 380 تا 550 مثل F450  و S500 و F550این پایه فرود لندینگ گیر پلاستیکی به جهت دارا بودن فاصله مناسب از زمین از صدمه رسیدن به دوربین شما و همچنین متعلقات کواد کوپتر جلو گیری کرده و باعث فرود هرچه راحت تر ..
190,000 تومان
پایه فرود لندینگ کمانی کربن مدل M200 سایز بزرگ ویژه مولتی روتور از شرکت هابی کینگ
ناموجود
مدل: M200 Landing gear
پایه فرود (لندینگ گیر) کمانی فیبر کربن مدل M200 به همراه کلیه قطعات و اتصالات و لرزشگیر ها و پیچها مناسب برای تمام سایزهای کواد و هگزا مانند F450 و S500 و F550 و ..... میباشد .این لندینگ گیر بسیار عالی و مستحکم دارای لرزشگیرهای بدنه و همچنین ضربه گیر و شوک گیر برخورد با زمین و لوله های بدنه از ..
0 تومان
پایه فرود لندینگ گیر کمانی بزرگ کربن ویژه F450 و F550 و انواع دیگر مولتی روتور
ناموجود
مدل: Carbon landing gear F450-F550
پایه فرود (لندینگ گیر) کمانی ساده کربن به همراه کلیه قطعات و اتصالات و لرزشگیر ها و پیچها مناسب برای تمام سایزهای کواد و هگزا مانند F450 و S500 و F550 و ..... میباشد .این لندینگ گیر بسیار عالی و مستحکم دارای لرزشگیرهای بدنه و همچنین ضربه گیر و شوک گیر برخورد با زمین و لوله های بدنه از جنس فیبر ..
550,000 تومان
لندینگ برقی تاشو (ریترکت) فیبر کربن مدل HML 650
ناموجود
مدل: لندینگ HML650 تاشو
لندینگ تاشو موتور دار  فیبر کربن بلند با قابلیت جمع و باز شوندگی به صورت برقی مناسب برای اکثر فریمهای متوسط و بزرگ با قابلیت تحمل وزن زیادWeight: 224g Maximum load:4KG Power support: DC 3S-6S 12V-22V Suitable for Quadcopter\Hexacopter\Octocopter ,Wheelbase less than 700mm..
0 تومان
لندینگ تاشو (ریترکت) فیبر کربن مدل S800
ناموجود
مدل: لندینگ s800 تاشو
لندینگ تاشو فیبر کربن بلند با قابلیت جمع و باز شوندگی به صورت برقی مناسب برای اکثر فریمهای متوسط و بزرگ با قابلیت تحمل وزن بسیار زیادDescription Carbon fiber material. It is specially designed for S800/ S800 EVO frame. You can control the landing gear to retract remotely by using a 2-pos..
0 تومان
نمایش 1 تا 45 از 45 (1 صفحه)

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1401 - 1390. طراحی توسط آی سبد