منوی فروشگاه
Your Cart

گیرنده بیسیم تصویر با بوستر تقویت داخلی فرکانس 5.8 گیگ 32 کانال مدل RC905 با کنترل توسط رادیو ساخت BOSCAM

گیرنده بیسیم تصویر با بوستر تقویت داخلی فرکانس 5.8 گیگ 32 کانال مدل RC905 با کنترل توسط رادیو ساخت BOSCAM
ناموجود
گیرنده بیسیم تصویر با بوستر تقویت داخلی فرکانس 5.8 گیگ 32 کانال مدل RC905 با کنترل توسط رادیو ساخت BOSCAM
0 تومان
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • مدل: Boscam Thunderbolt RC905 5.8G 32CH RX Receiver

گیرنده های بیسیم تصویر ، دستگاه هایی هستند که امواج صوت و تصویر ارسالی توسط دوربین و فرستنده تصویر روی مولتی روتور و پرنده پروازی شما را در روی زمین گرفته و به عینک چشمی یا مونیتور یا تلویزیون شما منتقل مینمایند تا هر لحظه با دیدن هلی شاتهای فیلمبرداری شده توسط پرنده خود و گوش کردن به صدای فلایت کنترل پرنده بتوانید بهترین تصمیم برای کنترل پرنده یا گیمبال دوربین خود را اتخاذ نمایید و همزمان با عملیات فیلمبرداری ، فیلم گرفته شده را نیز در همان حین مستقیمآ ببینید. 

این مدل دارای یک بوستر تقویت امواج داخلی برای قدرت گیرندگی بالاتر میباشد که باعث میشود تصاویر با وضوح بالاتر و بدون نویزی را دریافت نمایید .

دستگاه گیرنده پیش رو یک رسیور 32 کانال دیجیتالی عالی بسیار قوی و مرغوب از بین صدها تولید کننده گیرنده تصویر در جهان است . فرکانس استاندارد گیرنده تصویر آن 5.8 گیگ میباشد و مدل آن RC905 ساخت شرکت معروف هایی BOSCAM است و با ولتاژ برق واید رنج باطریهای 2 تا 6 سل یعنی 7 الی 24 ولت کار کرده و دارای پورت سیگنال دیجیتال برای اتصال به رادیو کنترل است تا با استفاده از رادیو کنترل بتوانید کانال دریافت تصویر را تعویض نمایید .

ما مفتخریم که تمام اجناس فروشگاه را از بین میلیونها جنس تولیدی از هزاران شرکت مختلف از قبل تست نموده و بهترینها را برای فروش انتخاب نموده ایم .

لازم به ذکر است که تمام گیرنده های تصویر بیسیم در جهان همراه یک آنتن استاندارد فابریک به خریدار تحویل داده میشود که این آنتنها دارای قدرتی بین 1 db  الی 3 db  هستند .برای گرفتن نتیجه بهتر و تصویر واضحتر و بدون پارازیت در فواصل دورتر بهتر است از آنتنهای گین بالایی مانند آنتنهای قارچی یا فلت و یا فنری و بی کواد استفاده نمایید .

همیشه قبل از روشن کردن دستگاهای فرستنده و گیرنده تصویر خود ابتدا آنتن آنرا متصل نمایید سپس نسبت به اتصال برق و روشن کردن دستگاه اقدام فرمایید !!

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد