منوی فروشگاه
Your Cart

عینک FPV تصویری Goggle با گیرنده داخلی 32 کانال Dual Diversity و دارای هدترکر شرکت SkyZone

عینک FPV تصویری Goggle با گیرنده داخلی 32 کانال Dual Diversity و دارای هدترکر شرکت SkyZone
ناموجود
عینک FPV تصویری Goggle با گیرنده داخلی 32 کانال Dual Diversity و دارای هدترکر شرکت SkyZone
0 تومان
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • مدل: FPV Goggle Multi Function SkyZone

عینک پرواز FPV شرکت اسکای زون با گیرنده دوبل داخلی 32 کانال فرکانس 5.8G یک عینک تصویری بسیار قوی و کاربردی و سبک میباشد که محبوب بسیاری از مدل کاران و FPV بازان است .

دوربینی که بر روی هواپیمای مدل یا مولتی روتور شما نصب است ،تصویر را توسط فرستنده تصویر بی سیم ارسال میکند و گیرنده داخلی این عینک آنرا دریافت کرده و عینک روی چشم شما آن تصاویر را برای شما پخش مینماید . دو دکمه زیر هر لنز این امکان را میدهد تا نقطه کانونی پخش تصویر را مطابق با چشمان خود تغییر دهید و بهترین تصویر را مشاهده نمایید . همچنین دکمه های دجیتالی این عینک به شما امکان میدهد نور تصویر را کم و زیاد نموده و حتی امکان تغییر کنتراست تصویر نیز برای شما محیا شده است.

این عینک مجهز به فیشهای ورودی تصویر (برای تماشای فیلمهای پخش شده از دیگر دستگاه ها) و همچنین فیش خروجی تصویر( برای پخش تصاویر دریافتی عینک بروی مونیتور برای اطرافیان) میباشد . ضمنا یک فیش برای اتصال هدفون نیز در آن تعبیه شده تا صدای بازر فلایت کنترل خود و پیغامهای اخطار آن را نیز از دست ندهید .

 

این عینک دارای گیرنده تصویر داخلی 32 کانال فرکانس 5.8G  و به صورت دوبل یا  Dual Diversity میباشد که این امکان را به شما میدهد حتی در مسافتهای بالا و مناطقی که نویز وجود دارد همیشه بهترین تصویر را دریافت نمایید و هیچگاه ارتباط تصویری خود با پرنده را از دست ندهید . این عینک دارای دو آنتن بسیار خوب قوی و استاندارد میباشد . هرچند که افراد بسیار حرفه ای مانند عکس زیر همیشه از آنتنهای گین بالا برای دستگاه های خود استفاده مینمایند !!

 

این عینک دارای یک دوربین کوچک در جلوی پیشانی خود میباشد که به شما این امکان را میدهد تا بدون از سر برداشتن این عینک جلوی پای خود را هم در مواقع لزوم ببینید یا پرنده خود را در آسمان نظاره  کنید !!

کیفیت تصویر این عینک بسیار خوب High Resolution با کیفیت 480 * 854  و وضوح 1230K pixels میباشد .

و اما در کنار تمام این قابلیتها این عینک دارای یک سیستم هد ترکر Head Tracking بسیار پیشرفته میباشد . قابلیت هد ترکر به شما این امکان را میدهد تا جهت دوربین روی پرنده خود را با چرخاندن سر به جهت های مختلف کنترل کنید !!

به این معنا که مثلا وقتی سر خود را به سمت چپ میگردانید ، دوربین روی پرنده نیز در همان راستا به سمت چپ چرخیده و مناظر سمت چپ را خواهید دید . این سیستم با اتصال کابلی از عینک به پورت ترینر پشت رادیو کنترل شما در دسترس خواهد بود . کابلهای مورد نیاز این قابلیت نیز در این پکیج در اختیار شما قرار دارد . 

این عینک قابلیت کار با ولتاژهای 7 تا 28 ولت یعنی باطری های 2 سل تا 6 سل را داراست .

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد