منوی فروشگاه
Your Cart

شرایط عضویت

شرایط عضویت

-تمامي كالاها و خدمات فروشگاه رباتیک اهواز هابی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است .

-عضویت در این سایت رایگان است و همچنین استفاده از خبرنامه و خدمات جانبی مانند ارسال اطلاعات خرید به ایمیل یا سیستم پیامک این سایت هزینه جانبی برای خریدار در بر نخواهد داشت .

-شرایط عضویت در این سایت بر اساس قوانین و مقررات جاری تجارت الکترونیک در کشور جمهوری اسلامی ایران میباشد و اطلاعات خصوصی مشتریان از قبیل نام و یا شماره تلفن به هیچ عنوان منتشر و یا در اختیار دیگر مشتریان یا سیستمهای فروش دیگر قرار نخواهد گرفت.

-به دلیل استفاده از پنل پیامکی خدماتی، پیامک های این سایت حتی به خطوط بلک لیست(خطهای که دریافت پیامک تبلیغاتی را مسدود کرده اند) نیز ارسال می گردد . مشتری با وارد کردن شماره موبایل خود با دریافت این پیامکها از وب سایت رباتیک اهواز هابی موافقت می نماید و حق اعتراض بعدی در این خصوص را نخواهد داشت.

-استفاده نادرست و یا سواستفاده احتمالی از کالاها یا ماژولهای الکترونیکی و یا استفاده های غیر قانونی و نامشروع از کلیه کالاها و خدمات این سایت توسط خریداران و مشتریان این سایت صرفاً بر عهده شخص خریدار(مشتری) بوده و این سایت هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد و نخواهد داشت.


-این فروشگاه صرفآ در محدوده مرزهای جغرافیایی کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت داشته و در خصوص خریداران و مشتریان خارج از این محدوده هیچگونه مسئولیت ارائه خدمات نخواهد داشت.


توجه : 

ثبت هر سفارش در این فروشگاه صرفا بعد از موافقت با شرایط عضویت و شرایط قانون و مقررات خرید این فروشگاه میسر خواهد بود.


آخرین آپدیت : فروردین 1399

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد