منوی فروشگاه
Your Cart

شرایط عضویت

شرایط عضویت

تمامي كالاها و خدمات فروشگاه رباتیک اهواز هابی، حسب مورد داراي مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است .

عضویت در این سایت رایگان است و همچنین استفاده از خبرنامه و خدمات جانبی مانند ارسال اطلاعات خرید به ایمیل یا سیستم پیامک این سایت هزینه جانبی برای خریدار در بر نخواهد داشت .

شرایط عضویت در این سایت بر اساس قوانین و مقررات جاری تجارت الکترونیک در کشور جمهوری اسلامی ایران میباشد و اطلاعات خصوصی مشتریان از قبیل نام و یا شماره تلفن به هیچ عنوان منتشر و یا در اختیار دیگر مشتریان قرار نخواهد گرفت.

همچنین استفاده نادرست و یا سواستفاده احتمالی از کالاها یا ماژولهای الکترونیکی و یا استفاده های غیر قانونی و نامشروع از کلیه کالاها و خدمات این سایت توسط خریداران و مشتریان این سایت صرفاً بر عهده شخص خریدار(مشتری) بوده و این سایت هیچگونه مسئولیتی در این مورد ندارد و نخواهد داشت.


این فروشگاه صرفآ در محدوده مرزهای جغرافیایی کشور جمهوری اسلامی ایران فعالیت داشته و در خصوص خریداران و مشتریان خارج از این محدوده هیچگونه مسئولیت ارائه خدمات نخواهد داشت.

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1399 - 1390. طراحی توسط آی سبد