منوی فروشگاه
Your Cart

شبیه ساز پرواز-سیمولاتور پرواز

دسته خلبانی حرفه ای - جوی استیک پرواز - Lima shida pxn-2103
ناموجود
مدل: Lima shida pxn-2103
یک دسته خلبانی حرفه ای برای کنترل انواع پرنده و وسائل RC  قابل استفاده در محیطهای سیمولاتور یا حتی بازیهای کامپیوتری . با قابلیت استفاده در کامپیوتر گراند استیشن ها و سیستمهای پروازی راه دوراین دسته خلبانی به صورت کاملا حرفه ای طراحی شده است. به صورتی که انواع دکمه ها شامل 12 دکمه اصلی و چند دک..
0 تومان
پکیج سیمولاتور RealFlight G4.5 به همراه رابط و کابلهای کامل
ناموجود
مدل: سیمولاتور پرواز RealFlight G4.5
سیمولاتورهای پرواز پکیج هایی هستند که با استفاده از آنها یک محیط شبیه سازی شده پرواز در کامپیوتر شما ایجاد میگردد تا بدون ترس از آسیب پرنده بتوانید قبل از پرواز کلیه آموزشها و مهارتهای پرواز را فرا بگیرید و تمرین پرواز کنید !پکیج RealFlight G4.5 این قابلیت را دارد تا به دسته رادیو کنترل شما متص..
0 تومان
مدل: سیمولاتور پرواز RealFlight 7 مدل All In ONE
سیمولاتورهای پرواز پکیج هایی هستند که با استفاده از آنها یک محیط شبیه سازی شده پرواز در کامپیوتر شما ایجاد میگردد تا بدون ترس از آسیب پرنده بتوانید قبل از پرواز کلیه آموزشها و مهارتهای پرواز را فرا بگیرید و تمرین پرواز کنید !پکیج RealFlight 7 یا همان G7 که آخرین مدل سیمولاتورهای پرواز در ج..
330,000 تومان 370,000 تومان
دسته شبیه ساز پرواز-سیمولاتور 6 کانال شرکت هابی کینگ
ناموجود
مدل: دسته سیمولاتور 6 کانال هابی کینگ
سیمولاتورهای پرواز پکیج هایی هستند که با استفاده از آنها یک محیط شبیه سازی شده پرواز در کامپیوتر شما ایجاد میگردد تا بدون ترس از آسیب پرنده بتوانید قبل از پرواز کلیه آموزشها و مهارتهای پرواز را فرا بگیرید و تمرین پرواز کنید !پکیج 6CH R/C Flight Simulator شرکت معروف هابی کینگ که از آخرین مدل سیم..
0 تومان
مدل: Gold Simulator v2 Realflight 7.5 with fpv-racing
سیمولاتورهای پرواز یا شبیه ساز پرواز پکیج هایی هستند که با استفاده از آنها یک محیط شبیه سازی شده پرواز در کامپیوتر شما ایجاد میگردد تا بدون ترس از آسیب پرنده بتوانید قبل از پرواز کلیه آموزشها و مهارتهای پرواز را فرا بگیرید و تمرین پرواز کنید ! این شبیه ساز پرواز یک مربی عالی برای شروع پرواز آماتورها..
370,000 تومان 420,000 تومان
دسته سیمولاتور شبیه ساز پرواز True Flight دارای 8 کانال شرکت SKY ARTEC
ناموجود
مدل: True Flight Simulator 8CH
سیمولاتورهای پرواز پکیج هایی هستند که با استفاده از آنها یک محیط شبیه سازی شده پرواز در کامپیوتر شما ایجاد میگردد تا بدون ترس از آسیب پرنده بتوانید قبل از پرواز کلیه آموزشها و مهارتهای پرواز را فرا بگیرید و تمرین پرواز کنید !پکیج 8CH True Flight شرکت SKY ARTEC که از آخرین مدل سیمولاتورهای پرواز..
0 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد