منوی فروشگاه
Your Cart

دسته شبیه ساز پرواز-سیمولاتور 6 کانال شرکت هابی کینگ

دسته شبیه ساز پرواز-سیمولاتور 6 کانال شرکت هابی کینگ
ناموجود
دسته شبیه ساز پرواز-سیمولاتور 6 کانال شرکت هابی کینگ
0 تومان
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • مدل: دسته سیمولاتور 6 کانال هابی کینگ

سیمولاتورهای پرواز پکیج هایی هستند که با استفاده از آنها یک محیط شبیه سازی شده پرواز در کامپیوتر شما ایجاد میگردد تا بدون ترس از آسیب پرنده بتوانید قبل از پرواز کلیه آموزشها و مهارتهای پرواز را فرا بگیرید و تمرین پرواز کنید !

پکیج 6CH R/C Flight Simulator شرکت معروف هابی کینگ که از آخرین مدل سیمولاتورهای پرواز در جهان میباشد دقیقا مانند یک رادیو کنترل دیجیتال حرفه ای با همان ابعاد میباشد که این قابلیت را دارد تا مستقیمآ به کامپیوتر و یا لپ تاپ شما متصل شده و شما به راحتی با استفاده از نرم افزارهای سیمولاتور بتوانین به صورت مجازی تمرین آموزش پرواز نمایید .

این دسته به گونه ای طراحی شده که شما قابلیت کار با اکثر نرم افزارهای شبیه ساز پرواز دنیا را خواهید داشت .شما توانایی پرواز با انواع مولتی روتورها و هواپیماها و هلی کوپترهای مدل و گلایدرها و پاراگلایدرها و ماشین رادیو کنترل RC را در محیطهای شبیه سازی شده واقعی با کیفیت و رزولوشن بالا را بدست می آورید .

این دسته مستقیمآ با پورت USB به کامپیوتر شما متصل میگردد و همچنین 6 کاناله است که باعث میشود شما بتوانید تمام حرکات ساده یا آکروباتیک خود را نیز با این دسته به راحتی انجام دهید !!

همچنین به همراه این پکیج سی دی نرم افزاری شبیه ساز معروف پرواز  FMS به همراه آپدیت مدلهای رادیو کنترل بیشتر و سریال رجیستر کردن آنها در اختیار شما قرار خواهد گرفت . همچنین میتوانید سیمولاتورهای دیگر مد نظر خود را به راحتی از اینترنت دانلود و استفاده نمایید .

Perfect for beginners and experienced pilots alike, the new Hobbyking 6CH RC Flight Simulator System is a great way to learn or perfect your flying skills.

With many different flying sites and models to choose from such as helicopters, airplanes and gliders, the Hobbyking Simulator System offers something for everyone. This complete system includes a Mode 2 (throttle on left side) 6CH radio w/USB cable and FMS flight simulator software. 
No complicated setup is required. Simply install the FMS software, plug in the radio and you're ready to fly.

This system sells for a fraction of the cost of other simulators currently on the market, making it an excellent value! 

Minimum System Requirements:
Windows 7, XP, 2000, ME, 98
Intel Pentium 600 CPU 
32MB 3D display card
128MB memory
10GB hard disk space
52x CD-ROM drive
USB 1.0/2.0

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد