منوی فروشگاه
Your Cart

ماژول سوئیچ انجین کیلر OPTO GAS ENGINE KILL SWITCH ورژن 2 ساخت RCEXL آلمان

ماژول سوئیچ انجین کیلر  OPTO GAS ENGINE KILL SWITCH ورژن 2 ساخت RCEXL آلمان
ناموجود
ماژول سوئیچ انجین کیلر OPTO GAS ENGINE KILL SWITCH ورژن 2 ساخت RCEXL آلمان
0 تومان
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • مدل: RCEXL OPTO GAS ENGINE KILL SWITCH

ماژول سوئیچ انجین کیلر  OPTO GAS ENGINE KILL SWITCH ورژن 2 ساخت RCEXL آلمان یک ماژول کنترل شونده توسط رادیو کنترل میباشد که در هواپیماهای سوختی کاربرد فراوانی داشته و دارد.با ظهور سیستمهای مولتی روتور از این ماژول کاربردی و عالی در پرنده های عمود پرواز نیز برای مصارف خاص دیگری استفاده میشود .

ماژول انجین کیلر دارای یک کابل اکستنشن است که به یکی از کانالهای رسیور رادیو کنترل متصل میشود .همچنین دارای یک ورودی برق و یک خروجی برق میباشد . یک چراغ LED نیز وضعیت کارکرد را به شما نشان میدهد .

با اتصال کابل اکستنشن فرمان به یکی از کانالهای رادیو شما امکان قطع و وصل خروجی برق را در روی ماژول به مانند یک رله الکترونیکی در اختیار دارید .

در هواپیماهای مدل سوختی با استفاده از این ماژول سوئیچ الکترونیکی این امکان برای شما فراهم است تا آنرا در مسیر باطری و ایگینیشن قرار داده و به مانند تراتل کات بتوانین موتور را خاموش نمایید . با این تفاوت که وقتی از ماژول سوئیچ انجین کیلر استفاده میکنید به دلیل قطع نشدن مسیر سوخت امکان استارت دوباره موتور بلافاصله برای شما امکان پذیر میگردد و نیازی به ساسات و صرف زمان ندارید .

در پرنده های دیگر و مولتی روتورها با استفاده از سوئیچ انجین کیلر میتوانید خروجی برق چراغهای LED روی پرنده را کنترل نمایید و آنها را خاموش و روشن کنید یا یک سیستم Fail Safe برای راه اندازی چترنجات برای خود بسازید.

همچنین میتوان در موقع مسابقات یک آهنربای الکتریکی را به خروجی برق این ماژول متصل کرد و عروسکهای چترباز کوچک را به آهنربا وصل نموده و هر موقع نیاز بود با فرمان قطع خروجی به ماژول باعث افتادن آن چتربازان کوچک از آسمان به محل هدف شوید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
کد امنیتی

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1399 - 1390. طراحی توسط آی سبد