منوی فروشگاه
Your Cart

ماژول رادیویی بیسیم رادیو تلمتری دیتا لینک 3DR Radio Telemetry V2 ورژن 2 فرکانس 433MHZ با قدرت 500MW دوربرد دارای Dual TTL-USB ساخت HobbyKing

ماژول رادیویی بیسیم رادیو تلمتری دیتا لینک 3DR Radio Telemetry V2 ورژن 2 فرکانس 433MHZ با قدرت 500MW دوربرد دارای Dual TTL-USB ساخت HobbyKing
ناموجود
ماژول رادیویی بیسیم رادیو تلمتری دیتا لینک 3DR Radio Telemetry V2 ورژن 2 فرکانس 433MHZ با قدرت 500MW دوربرد دارای Dual TTL-USB ساخت HobbyKing
0 تومان
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • مدل: 3DR Radio Telemetry 433mhz 500mw dual TTL/USB

یکی از ملزومات جالب و مفید در ارتباطات بیسیم با مولتی روتورها ، ماژول بیسیم رادیو تلمتری یا دیتالینک میباشد . وظیفه ماژولهای تلمتری دیتا Radio Telemetry Data Link ایجاد یک پایگاه گرند استیشن زمینی و ارتباط دو طرفه با ربات هوایی یا زمینی شما است که ارسال و دریافت اطلاعات پروازی سنسورها و ناوبری پرنده از طریق ایستگاه زمینی (مثلا لپ تاپ یا کامپیوتر خانگی یا موبایل ) را برای شما میسر میکند . 

چنانچه قصد دارید ربات پرنده یا زمینی خود را به صورت بیسیم از طریق لپ تاپ،  کامپیوتر ، گوشی موبایل و ... کنترل کنید و یا می خواهید داده های سنسور های خود را مانند ارتفاع و سرعت پرنده یا فاصله پرنده از شما و موقعیت GPS پرنده روی نقشه و حتی حالت خط افق و عمود ژریسکوپ پرنده و ولتاژ باطری پرنده و خیلی چیزهای دیگر را در مکان های دیگر خوانده و بدون اتصال هیچ گونه سیم و یا کابل به مرکز کنترل خود منتقل نمایید یا خیلی سریع و بدون اتصال کابل بین پرنده و کامپیوتر خود بتوانید فلایت کنترل را برنامه ریزی مجدد کرده و یا PID های پروازی را تغییر دهید ، ماژول رادیویی بیسیم تلمتری دیتا لینک یک راه حل ساده و اقتصادی برای ایجاد یک ارتباط بیسیم دو سویه برای انواع فلایت کنترل یا میکروکنترل و بردهای مبتنی بر آردینوی شما می باشد.

برای برپاکردن یک گرند استیشن و پایگاه زمینی (Ground Station) شما ناگزیر به استفاده از این دستگاه های رادیو بیسیم تلمتری دیتا لینک هستید تا کوچکترین حرکات پرنده خود را روی صفحه لپ تاپ یا تبلت شخصی خود دنبال کرده و بتوانید بر روی نقشه گوگل مپ به آن پلن پروازی یا Way Point بدهید :

 

این ماژول رادیو تله متری بیسیم قیمتی بسیار مناسب دارد و در قبال پرداخت قیمت مقرون به صرفه دارای کارایی بسیار بالایی برای کاربران است.

از مزایای این کیت میتوان به قدرت 500 میلی واتی و برد بیشتر آن (حدود یک و نیم تا 5 کیلومتر ) اشاره کرد که از این لحاظ با توجه به وزن و اندازه کوچک خود که ابعادی معادل 2.4 در 5 سانت دارد به جرات میتوان گفت واقعاٌ دارای عملکرد بسیار عالی است. 

این ماژول به صورت جفت ( یک عدد برای نصب بر روی پرنده و یک عدد قابل نصب بر روی لپ تاپ یا کامپیوتر از طریق پورت USB یا نصب بروی موبایل و تبلت با استفاده از کابل OTG) و به همراه 2 عدد آنتن ارائه میشود . همچنین شما میتوانید برای بردها و مسافت بیشتر از آنتنهای با گین بالاتر یا قدرت بالاتر استفاده نمایید. همراه این ماژولها کابلهای مورد استفاده برای اتصال به اکثر فلایت کنترلها و همچنین رابط مخصوص OTG برای اتصال به موبایل و تبلت نیز قرار داده شده است.

رابط TTL این برد کار را برای شما آسان کرده است ، کافی است پین های RX و TX ماژول را به پین های TX و RX فلایت کنترل و پین VCC را به خروجی 5 ولت و پین گراند GND را نیز به پین گراند یا همان خط منفی فلایت کنترل متصل نموده و سپس ماژول دیگر را به رابط USB کامپیوتر یا میکرو USB موبایل یا تبلت خود متصل کنید و سپس همانطور که قبلا از ارتباط سریالی فلایت کنترل برای ارسال و دریافت داده ها استفاده می نمودید ، از ارتباط بیسیم خود استفاده نمایید.فقط به خاطر داشته باشید در نرم افزار گرند استیشن حتمآ ارتباط را روی 3DR Radio قرار دهید .

این ماژول از باند 433 مگا هرتز برای ارسال دیتا و اطلاعات خود استفاده میکند که یک باند مجاز و آزاد هوایی بین المللی است .همچنین این محصول ساخت کارخانه بسیار معروف HobbyKing میباشد .

فریمور آن پروتکل استاندارد 3DR است و از پروتکل MAVLINK نیز به خوبی پشتیبانی میکند که باعث گردیده برای اتصال اکثر فلایت کنترلهای اپن سورس دنیا و OSD ها هیچگونه مشکلی نداشته باشید.

این ماژول ورژن دوم سیستم Radio Telemetry میباشد و هر دو ماژول آن دارای ارتباطات Micro USB و پورت DF13 برای اتصالات UART/TTL به صورت دوبل همزمان و DUAL است که باعث شده بتوانید تمام ملزومات یا دستگاه های الکترونیکی را به وسیله آنها به هم وصل کنید .

همچنین دارا بودن DUAL TTL/USB باعث شده است تا این ماژول تلمتری دیتا را بتوانید بروی موبایل و تبلت نیز به صورت مستقیم نصب نمایید که یک مزیت بسیار بزرگ نسبت به تلمتری های دیتای دیگر موجود میباشد .

اتصال (پرنده به پرنده یا ربات)  و (پرنده یا ربات به کامپیوتر) و (پرنده یا ربات به موبایل و تبلت) و (کامپیوتر به کامپیوتر ) به راحتی و تحت استاندارهای 3DR به خوبی انجام میپذیرد . در این مدل میتوانید از هر کدام از ماژولها چه به صورت هوایی Air و چه به صورت زمینی Ground استفاده نمایید و محدودیتی وجود ندارد .

از این ماژول میتوانید برای انواع پرنده ها با فلایت کنترلهای اپن سورس مبتنی بر آردینو و آردوپایلوت مانند MultiWii و APM و Pixhawk و CC3D و NAZE32 و .... استفاده نمایید .

از دیگر ویژگی های ارزشمند این ماژول میتوان به نکات زیر اشاره نمود :

1.سایز بسیار کوچک

2.وزن کم

3.حساسیت گیرنده:121dbm

4.قدرت فرستنده 500mw و افزایش انتقال قدرت تا 27dBm

5.دیوتی سایکل قابل تنظیم

6.نرخ داده اطلاعات هوایی تا 250 کیلوبیت بر ثانیه

7.ساپورت تا محدوده بیش از یک و نیم کیلومتری با آنتن استاندارد و محدوده 5 کیلومتری با آنتن گین بالا

8.نشان دهنده محدوده از فاصله چند کیلومتری تنها با یک انتن کوچک

9.قابل استفاده برای محدوده های بیشتر با استفاده از تقویت کننده کوچک و بوستر

10.فرکانس طیف گسترده(FHSS)

11.تطبیق زمان و تقسیم چند گانه سیستم 2 مسیره فول دابلکس (TDM)

12.اتصال انتن:اتصال RP_SMA

13.رابط:UART-TTL استاندارد

14. ساخت شرکت معروف Hobbyking و فریمور اورجینال تحت لیسانس 3DR به صورت اپن سورس

15. دارای پورت Micro USB روی فرستنده و گیرنده به صورت همزمان برای اتصال به کامپیوتر و OTG موبایل با کابل

16. ساپورت پروتکل MAVLINK برای اتصال همزمان به OSD و Mini OSD تصویر

17. ساپورت اکثر فلایت کنترل ها مانند APM و PIXHAWK و Multiwii و CC3D و NAZE32  و ورژن های مینی آنها

18. دارای سیستم رفع خطای داخلی که تا 25% از خطاهای ارسال و دریافت را تصحیح میکند

 

V2 Dual TTL 3DRobotics 433Mhz 3DR Radio Telemetry Kit Made By HobbyKing

Description:

 Dual TTL 3DRobotics 3DR Radio Telemetry Kit V2 433Mhz for Mini APM pro / Pixhawk / APM 2.6 APM 2.7 APM 2.8 And Multiwii Or CC3D And NAZE32 Flight Controler
- The 3DRobotics 3DR Radio is the ideal way to setup a telemetry connection between your FlightControl and a ground station. Small, inexpensive and with great range, the 3DR radio uses an open source firmware which allows us to do things that cannot be done with other radios

this new V2 Telemetry radio set allows you to link to a flight controller such as our HKPilot Mega or Multiwii AIO to a USB or Uart equipped device such as a computer, laptop or tablet supporting a USB connection (OTG). The new V2 radios, no longer have a separate Air/Ground module, as both transceivers can use Uart or USB connections and supports both modes. The Radio set not only lets you see live data such as live GPS position overlaid on a map but system voltage, heading, waypoint navigation even artificial horizon and so much more. Using open source MAVlink based ground station software, you can even fly your aircraft with a joystick via your computer and update settings live! Or just use it for your DIY projects that needs a wireless Serial interface. This kit offers a great low price, longer range and superior performance. The system utilizes the 433Mhz band and provides a full-duplex link using HopeRF's HM-TRP modules running custom, open source, firmware

Radio Features:

- Very small size
- Light weight -under 4 grams without antenna
- Available in 433Mhz
- Receiver sensitivity to -121 dBm
- Transmit power up to 27dBm 500mW
- Transparent serial link
- Air data rates up to 250kbps
- Range of approx 3 mile
- MAVLink protocol framing and status reporting
- Frequency hopping spread spectrum FHSS
- Adaptive time division multiplexing :TDM
- Support for LBT and AFA
- Configurable duty cycle
- Built in error correcting code can correct up to 25% data bit errors
- Demonstrated range of several kilometers with a small omni antenna
- Can be used with a bi-directional amplifier for even more range
- Open source firmware
- AT commands for radio configuration
- RT commands for remote radio configuration
- Adaptive flow control when used with APM
 

Specification:

Supply voltage:3.7-6V  DC -from USB or Molex connector
Transmit current:500mA at 27 dBm
Receive current:25 mA
Serial interface:3.3 V UART
Frequency:433mHz 
Power:500mw
Connector:SMA

Feature:
6-position Molex connector
2-way full-duplex communication through adaptive TDM
The air module and the ground module,with OTG cable
Power uo to 500mw,up to 1.5KM communication distance in the open air
Support MWC/APM/PIXHAWK P4 open source flight controllers

Package included:
x2  500mw Radio Telemetry 
x2 Antenna
5p to 6p cable for APM  
6p to 6p cable for Pixhawk 
Micro USB cable 
OTG cable For connect Android phone or tablet

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد