منوی فروشگاه
Your Cart

بست و محافظ باتری

در این قسمت لوازم جانبی باتری از قبیل بست کمربندی باتری و چسب دو طرفه مخصوص باتری و محافظ ضد ضربه و ضد حریق باتری های لیتیوم پلیمر برای شما لیست شده است .

مدل: elastic-Battery-Strap-hook-25cm
بست نگه دارنده باتری 25 سانت تا 40 سانت کششی الاستیک دارای عرض حدود 2 سانتی متر برای وصل کردن باتری به بدنه فریم مولتی روتور یا هواپیما استفاده میشود تا در موقع پرواز باطری از محل خود خارج نشده و در جای خود ثابت باقی بماند .این بست باتری قلابدار کشی به همراه چسب دو طرفه پارچه ای توام با همدیگر ..
25,000 تومان
بست نگه دارنده باتری کشی الاستیک 40 سانت عرض 2 سانت کواد کوپتر و مولتی روتور
جدید
مدل: elastic-Battery-Strap-hook-40cm
بست نگه دارنده باتری 40 سانت تا 60 سانت کششی الاستیک دارای عرض حدود 2 سانتی متر برای وصل کردن باتری به بدنه فریم مولتی روتور یا هواپیما استفاده میشود تا در موقع پرواز باطری از محل خود خارج نشده و در جای خود ثابت باقی بماند .این بست باتری قلابدار کشی به همراه چسب دو طرفه پارچه ای توام با همدیگر بهتری..
45,000 تومان
مدل: elastic-Battery-Strap-hook-50cm
بست نگه دارنده باتری 50 سانت تا 70 سانت کششی الاستیک دارای عرض 3.5 سانتی متر برای وصل کردن باتری به بدنه فریم مولتی روتور یا هواپیما استفاده میشود تا در موقع پرواز باتری های سنگین نیز از محل خود خارج نشده و در جای خود ثابت باقی بماند .این بست باتری قلابدار کشی به همراه چسب دو طرفه پارچه ای توام با ه..
59,000 تومان
مدل: Battery Strap hook 20cm
بست نگه دارنده باطری 20 سانت برای وصل کردن باطری به بدنه فریم مولتی روتور یا هواپیما استفاده میشود تا در موقع پرواز باطری از محل خود خارج نشده و در جای خود ثابت باقی بماند .این بست قلابدار به همراه چسب دو طرفه پارچه ای توام با همدیگر بهترین لوازم برای امنیت باطری در حین پرواز میباشند .&nbs..
7,000 تومان
بست نگه دارنده باطری 30 سانت مخصوص انواع کواد کوپتر و مولتی روتور
ناموجود
مدل: Battery Strap hook 30cm
بست نگه دارنده باطری 30 سانت برای وصل کردن باطری به بدنه فریم مولتی روتور یا هواپیما استفاده میشود تا در موقع پرواز باطری از محل خود خارج نشده و در جای خود ثابت باقی بماند .این بست قلابدار به همراه چسب دو طرفه پارچه ای توام با همدیگر بهترین لوازم برای امنیت باطری در حین پرواز میباشند .به د..
9,000 تومان
مدل: Battery Strap hook 45cm
بست نگه دارنده باطری 45 سانت برای وصل کردن باطری به بدنه فریم مولتی روتور یا هواپیما استفاده میشود تا در موقع پرواز باطری از محل خود خارج نشده و در جای خود ثابت باقی بماند .این بست قلابدار به همراه چسب دو طرفه پارچه ای توام با همدیگر بهترین لوازم برای امنیت باطری در حین پرواز میباشند .&nbs..
22,000 تومان
مدل: 2side Velcro Battery Strap 10cm
چسب دو طرفه نری و مادگی پارچه ای به طول 10 سانتیمتری و عرض 2 سانتیمتر ساخت شرکت 3M برای اتصال امن باتری به بدنه فریم مولتی روتور یا هواپیما استفاده میشود .این کالا همانطور که در تصویر مشخص است دارای دو نوار نری و مادگی میباشد که یکی به باطری چسبیده و دیگری بر روی بدنه فریم نصب میگردد . موقع قرا..
7,000 تومان
کیف محافظ نسوز ضد ضربه و ضد حریق باتری های فانتوم3-فانتوم4
ناموجود
مدل: lipo guard safty bag for phantom
کیف محافظ نسوز ضد ضربه و ضد حریق باتری های لیتیوم پلیمر مخصوص باطری انواع فانتوم ساخت شرکت DJI  مانند فانتوم 2-فانتوم3-فانتوم4 و....این محصول مختص نگهداری باتری‌های لیتیوم پلیمر فانتوم است . تولید باتری های لیتیوم پلیمر (لیپو ) با آنکه انقلابی در صنعت الکترونیک و مدل به وجود آورد ولی خطرات فراو..
0 تومان
کیف محافظ نسوز ضد ضربه و ضد حریق باطری های لیتیومی سایز خیلی بزرگ
ناموجود
مدل: lipo guard charger pack x large
کیف محافظ نسوز ضد ضربه و ضد حریق باطری های لیتیومی سایز خیلی بزرگاین محصول مختص نگهداری باتری‌های لیتیوم پلیمر است . تولید باطری های لیتیوم پلیمر (لیپو ) با آنکه انقلابی در صنعت الکترونیک و مدل به وجود آورد ولی خطرات فراوانی را هم به دنبال داشت . به علت وجود احتمال آتش گرفتن این نوع از باتری‌ها..
0 تومان
کیف محافظ نسوز ضد ضربه و ضد حریق باطری های لیتیومی سایز متوسط ساخت imaxRC
ناموجود
مدل: lipo guard charger pack medium
کیف محافظ نسوز ضد ضربه و ضد حریق باطری های لیتیومی سایز متوسط ساخت imaxRCاین محصول مختص نگهداری باتری‌های لیتیوم پلیمر است . تولید باتری های لیتیوم پلیمر (لیپو ) با آنکه انقلابی در صنعت الکترونیک و مدل به وجود آورد ولی خطرات فراوانی را هم به دنبال داشت . به علت وجود احتمال آتش گرفتن این نوع از ..
130,000 تومان
کیف محافظ نسوز ضد ضربه و ضد حریق باطری های لیتیومی سایز کوچک
ناموجود
مدل: lipo guard charger pack small
کیف محافظ نسوز ضد ضربه و ضد حریق باطری های لیتیومی سایز کوچکاین محصول مختص نگهداری باتری‌های لیتیوم پلیمر است . تولید باطری های لیتیوم پلیمر (لیپو ) با آنکه انقلابی در صنعت الکترونیک و مدل به وجود آورد ولی خطرات فراوانی را هم به دنبال داشت . به علت وجود احتمال آتش گرفتن این نوع از باتری‌ها پیشن..
0 تومان
نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1401 - 1390. طراحی توسط آی سبد