منوی فروشگاه
Your Cart

بالانسر ملخ حرفه ای 3 کاره با تراز

بالانسر ملخ حرفه ای 3 کاره با تراز
ناموجود
بالانسر ملخ حرفه ای 3 کاره با تراز
0 تومان
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • مدل: professional Propeller Balancer

یکی از مشکلات عمده ناپایداری در پرواز و یا لرزشهای بیش از اندازه در تصویر هلی شات مربوط به بالانس نبودن ملخهای ربات پرنده و مولتی روتور میباشد . 

مهم نیست ملخ شما پلاستیک یا کربن بوده و یا چه مارکی و چه سایزی است و قیمت آن گران یا ارزان باشد ، همه ملخها به بالانس کردن نیاز دارند . بالانس کردن ملخ ها در تمام سیستمهای پروازی مانند مولتی روتورها و هواپیماها و هلی کوپترها یا سیستمهای کوچک FPV انجام میپذیرد .

بالانس کردن ملخ به این معناست که وزن پره های دو طرف سوراخ وسطی ملخ دقیقآ به یک اندازه باشد . وگرنه در سرعت بالای چرخش ، هم باعث فشار به موتور میشود و هم عدم تعادل پرواز و لرزش را در سیستم پرنده شاهد خواهیم بود که بسیار خطر آفرین و یکی از دلایل عمده کرشها نیز همین تاثیر لرزشهای ملخ ها بر کل سازه است .

استفاده معمول از بالانسر ملخها (Propeller-Balancer) به این صورت است که ملخ بروی میله لغزان وسط که آزادانه میچرخد بسته شده و وزن هر طرف ملخ که سنگینتر باشد به سمت پایین متمایل میشود . برای بالانس کردن ، انتهای آن سمت سنگینتر را با سمباده نرم کمی سائیده تا وزن هر دو طرف متعادل شود . در روش های معمول دیگر نیز بر روی سمت سبکتر ملخ کمی چسب قطره ای یا چسب دوقلو یا چسب نواری برق میزنن تا سنگینتر شده و با طرف دیگر هم وزن گردد . به این کارها بالانس کردن ملخ میگوییم .

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد