منوی فروشگاه
Your Cart

مانیتورینگ دیجیتال همه کاره چک توان و ظرفیت و تست سل های باطری Cell Meter-7

مانیتورینگ دیجیتال همه کاره چک توان و ظرفیت و تست سل های باطری Cell Meter-7
مانیتورینگ دیجیتال همه کاره چک توان و ظرفیت و تست سل های باطری Cell Meter-7
179,000 تومان
  • وضعیت انبار: موجود
  • مدل: Cell MeterDigital Battery Capacity Controller

مانیتورینگ دیجیتال همه کاره چک توان و ظرفیت و تست سل های باطری مدل  Cell Meter-7 محصولی منحصر به فرد جهت سنجش ظرفیت و توان موجود تمام مدلهای باطری به تفکیک جداگانه هر سل میباشد . 

ظرفیت توان مانده در باطری پارامتری مهم برای استفاده آن در یک وسیله پرنده است. وقتی از ظرفیت توان باطری که وظیفه تغذیه مدل را بر عهده دارد (مخصوصا سازه های پروازی ) مطلع باشید با خیالی راحت اقدام به استفاده از مدل خود میکنید.در سازه های پروازی امنیت شرط اساسی است و یکی از عوامل موثر در امنیت پرواز ، داشتن ظرفیت مناسب باطری است. با داشتن ولتاژ باطری و ظرفیت جریان موجود میتوان با محاسبات پیچیده توان یک باطری را حساب کرد .اما با استفاده از این دستگاه کوچک همه کاره  بدست آوردن درصد توان موجود با زدن یک دکمه ممکن شده است.

تا قبل از ارائه این محصول بدست آوردن توان موجود در باطری عملا غیر ممکن مینمود و اگر هم امکانی وجود داشت با سعی و خطا همراه بود. با خرید این محصول به آسانی میتوانید قبل از اقدام به پرواز یا استفاده از مدل ، ظرفیت توان موجود را بسنجید . کنترلر و مدار پیشرفته این دستگاه با قیمتی بسیار نازل یک آزمایشگاه الکترونیک را برای سنجش توان اکثر باطریهای موجود در بازار در اختیارتان میگذارد.

ضمنا به یاد داشته باشید در باتری های لیتیوم پلیمر ، وقتی ولتاژ هر سل به 3.7 برسد یعنی باتری کاملا تخلیه شده و سریعا باید آنرا شارژ کرد . همچنین وقتی ولتاژ هر سل به 4.2 برسد یعنی باتری فول شارژ میباشد .در زمانی که از باتری به صورت طولانی مدت استفاده نمیکنید برای فاسد نشدن باتری بهتر است ولتاژ هر سل باتری لیتیوم پلیمر در محدوده 3.85 الی 3.89 تنظیم گردد که اصطلاحا به آن حالت Storage هم گفته میشود .

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1400 - 1390. طراحی توسط آی سبد