منوی فروشگاه
Your Cart

اسپید کنترل هواپیما مدل

مدل: servo tester 3 mode
تستر سروو موتور و راه انداز اسپید کنترل 3 کاناله 3 کاره با ولتاژ کاری 4.8 ولت تا 6 ولت مناسب برای تست و راه اندازی انواع سروو موتور و اسپید کنترل دارای خروجی سیگنال PWM دارای 3 مود کاری : دستی ، طبیعی و اتوماتیکاز این تستر میتوان برای راه اندازی انواع سروو موتور و همچنین راه اندازی و تست انواع ..
49,000 تومان
اسپید کنترل 20 آمپر میکرو HSKRC BLHeli-S OPTO مخصوص FPV RACING
جدید ناموجود
مدل: HSKRC 20A BLHeli-s Opto
اسپید کنترلر 20 آمپر میکرو مدل BLHeli-S OPTO 20A Afro Slim ساخت شرکت HSK RC یکی از معروفترین برندهای تولید قطعات و وسائل "هابی" و " آر سی" رادیو کنترل در دنیا میباشد . لوازم تولید شده این شرکت با کیفیت بسیار خوب و قیمت بسیار مطلوب برای استفاده شما عزیزان تهیه و گردآوری شده است .اسپید کنترلهای سایز م..
330,000 تومان
مدل: esc 30a Hobbywing
شرکت هابی وینگ (HobbyWing) یکی از قدیمیترین سازندگان قطعات الکترونیک در دنیای مدل میباشد که اسپیدکنترلهای آن معروفیت خاصی دارد و اسپید کنترلهای اکثر شرکتهای دیگر مانند تی موتور و ایمکس را نیز خود تولید میکند. این اسپید کنترلر در حقیقت مدل کلون شده طرح اصلی از ورژن اورجینال با چیپ اصلی میباشد که توسط..
230,000 تومان
اسپید کنترل 30 آمپر XXD-BLHeli دارای UBEC و ساپورت باتری 2سل تا 4سل
جدید ناموجود
مدل: XXD-BLHeli 30A ESC
اسپید کنترل 30A مدل BLHeli ساخت شرکت XXD برای تنظیم سرعت و راه اندازی موتورهای براشلس میباشد و تمامی باتری های لیتیوم پلیمر 2 سل تا 4 سل را ساپورت میکند.این اسپید کنترل 30 آمپر دارای یک رگلاتور داخلی خطی UBEC با ولتاژ 5 ولت 2 آمپر است که از آن برای تامین برق و روشن کردن رسیور رادیو کنترل و یا فلایت ..
0 تومان
اسپید کنترل 40 آمپر Simonk از Dr RC مخصوص موتور براشلس
ناموجود
مدل: esc 40a Dr RC
اسپید کنترل 40 آمپر Simonk از Dr RC مخصوص موتور براشلس ساخت شرکت (Dr RC) یکی از قدیمیترین سازندگان قطعات الکترونیک در دنیای مدل میباشد .محصول پیش رو یک اسپید کنترل 40 آمپر با BEC خروجی 5 ولت 3 آمپر خطی میباشد که بسیار مناسب برای سیستمهای پیشرانش هواپیمای مدل رادیو کنترل و انواع پهباد و مول..
325,000 تومان
اسپید کنترل 40 آمپر XXD-BLHeli دارای UBEC و ساپورت باتری 2سل تا 4سل
جدید ناموجود
مدل: XXD-BLHeli 40A ESC
اسپید کنترل 40A مدل BLHeli ساخت شرکت XXD برای تنظیم سرعت و راه اندازی موتورهای براشلس میباشد و تمامی باتری های لیتیوم پلیمر 2 سل تا 4 سل را ساپورت میکند.این اسپید کنترل 40 آمپر دارای یک رگلاتور داخلی خطی UBEC با ولتاژ 5 ولت 3 آمپر است که از آن برای تامین برق و روشن کردن رسیور رادیو کنترل و یا ف..
360,000 تومان
نمایش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

تمامی حقوق این سایت محفوظ می باشد فروشگاه رباتیک اهواز هابی © 1401 - 1390. طراحی توسط آی سبد