دسته بندی کالاها

آمار بازدید
 امروز  1262
 این هفته  7663
 این ماه  23627
 امسال  404062
 مجموع  643410
افراد آنلاین36

فلایت کنترل KK 21 EVO دارای LCD بزرگ مدل EVO ساخت هابی کینگ ویژه هواپیما و مولتی روتور

فلایت کنترل KK 21 EVO دارای LCD بزرگ مدل EVO ساخت هابی کینگ ویژه هواپیما و مولتی روتور
فلایت کنترل KK 21 EVO دارای LCD بزرگ مدل EVO ساخت هابی کینگ ویژه هواپیما و مولتی روتور فلایت کنترل KK 21 EVO دارای LCD بزرگ مدل EVO ساخت هابی کینگ ویژه هواپیما و مولتی روتور فلایت کنترل KK 21 EVO دارای LCD بزرگ مدل EVO ساخت هابی کینگ ویژه هواپیما و مولتی روتور فلایت کنترل KK 21 EVO دارای LCD بزرگ مدل EVO ساخت هابی کینگ ویژه هواپیما و مولتی روتور
مدل محصول: KK 21 EVO
موجودی: عدم موجودی در انبار
قیمت: 0تومان

همه کاربران مولتی روتور این برد بسیار عالی و همه فن حریف را میشناسند. بردهای kk به صورت اپن سورس تا کنون در ورژنهای مختلفی وجود داشته است .این فلایت کنترلها دروازه مناسب و کم هزینه برای ورود به دنیای مولتی روتورها هستند.هرکسی یکبار به سراغ این فلایت کنترل رفته باشد، خاطرات خوش و لذت طراحی و توسعه با این محصول را فراموش نخواهد کرد.

برای شروع و به دست آوردن تجربه ، اتوپایلوت معرفی شده جزء گزینه هایی است که افراد بیشماری بر روی آن کار کرده و بعد از کسب تجربه مراحل ترقی را طی نموده اند.بسیاری از شرکتها روی نرم افزار و سخت افزار این برد کار کرده و آن را طی سالیان متمادی ارتقا داده اند .این برد یکی از معروفترین فلایت کنترلهایی است که بیشترین مطالب در اینترنت راجع به آن نوشته شده است .

اینک آخرین ورژن این فلایت کنترل مدل EVO با کیفیت ساخت بسیار بالا در اختیار شماست که میکرو کنترل آن ارتقا پیدا کرده و باگهای نرم افزاری اصلاح شده است . همچنین صفحه LCD آن بزرگتر شده و برنامه کنترل آن پیشرفته تر شده است. ضمنآ تمام رادیوهای آماتور و پیشرفته دیجیتالی را ساپورت میکند!! اکنون یک فلایت کنترل همه کاره در اختیار کاربران است که به راحتی از تمام حالتهای تری کوپتر و کواد کوپتر و هگزا کوپتر و حتی اکتا کوپتر پشتیبانی میکند .

KK21 EVO  Upgrade Flight Controller Board With Larger LCD !! KK21EVO support FUTABA S.BUS, SPEKTRUM DSM2, DSMX satellite, JR DMSS satellite direct connexion. There is the same main MCU(ATmega644PA) and hardware as KK2.2.5, user can flash all the KK2.2.5's firmware,The second MPU use to convert S.BUS, DSM2, DSMX, DMSS protocol to PWM signal, user also can turn this MPU off so standard PWM receiver can be used

: Pre-installed firmware
 

Dualcopter
Tricopter
Y6
Quadcopter +
Quadcopter X
Hexcopter +
Hexcopter X
Octocopter +
Octocopter X
X8 +
X8 X
H8
H6
V8
V6
Aero 1S Aileron
Aero 2S Aileron
Flying Wing
Singlecopter 2M 2S
Singlecopter 1M 4S

نظر بدهید

نام شما:


نظر شما: توجه : HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

کد امنیتی را در کادر زیر وارد نمایید:پشتیبانی : تم مسترز
تمامی حقوق برای فروشگاه رباتیک اهواز هابی بزرگترین مرجع قطعات مولتی روتور محفوظ است © 1397