• پکیج کامل سیمولاتور شبیه ساز پرواز RealFlight 7.5 دارای سیمولاتورهای FPV Racing مدل ALL In ONE-25in1 به همراه دنگل و کابلهای کامل

سیمولاتورهای پرواز یا شبیه ساز پرواز پکیج هایی هستند که با استفاده از آنها یک محیط شبیه سازی شده پرواز در کامپیوتر شما ایجاد میگردد تا بدون ترس از آسیب پرنده بتوانید قبل از پرواز کلیه آموزشها و مهارتهای پرواز را فرا بگیرید و تمرین پرواز کنید ! این شبیه ساز پرواز یک مربی عالی برای شروع پرواز آماتورها نیز به حساب میاید که میتواند کلیه مراحل تک آف و لندینگ و حرکات آکروباتیک پروازی را به شما بیاموزد . هرچند که تمام افراد قدیمی و حرفه ای در این رشته نیز هر روز چند ساعتی را صرف پرواز با مدلهای مختلف میکنند تا پرواز با تمام مدلها را تمرین کرده باشند.چون خرید تمام این پرنده های مدل در دنیای واقعی احتیاج به صرف هزینه چند میلیاردی خواهد داشت !!

پکیج RealFlight 7.5 یا همان G7.5 که آخرین مدل سیمولاتورهای پرواز در جهان میباشد این قابلیت را دارد تا به وسیله دنگل ارتباطی کامپیوتر و کابلهای خود به دسته رادیو کنترل شما متصل شده و ارتباط بین دسته و کامپیوتر یا لپ تاپ شما را فراهم آورد .

این پکیج مدل SIMULATOR ALL IN ONE است که برای کار با 25 نرم افزار سیمولیتور( شبیه ساز ) RealFlight ورژنهای 4 و 5 و 6 و 7 و 7.5 به همراه اکستنشن پکهای 10 گانه آنها شامل 2 مگاپک و همچنین سیمولاتورهای AEROFLY و FMS و FUN FLY و ReflexXTR و Phoenix RC و VRC و سیمولاتورهای FPV Racing از جمله LIFTOFF و HOTPROPS و FPV FREE RIDER و غیره طراحی و ساخته شده که با این 25 نرم افزار شما توانایی پرواز با انواع مولتی روتورها و هواپیماها و هلی کوپترهای مدل و گلایدرها و پاراگلایدرها و ماشین رادیو کنترل RC را در محیطهای شبیه سازی شده واقعی با کیفیت و رزولوشن بسیار بالا خواهید داشت . در این شبیه ساز های پرواز شما دسترسی به هزاران پرنده مدل مختلف شامل هواپیمای مدل و هلیکوپتر مدل و مولتی روتور و پرنده های کوادکوپتر مسابقه ای FPV Racing ساخته شده توسط شرکت های گوناگون را خواهید داشت و از پرواز با این مدلهای واقعی لذت خواهید برد .

این پکیج ، کابلهای اتصال به اکثر 95% رادیو کنترلهای معروف دنیا مانند فوتوبا و JR و اسپکتروم و والکرا DEVO و E Sky و FrSKY و رادیو لینک و فلای اسکای و هایتک و  غیره ...  را به همراه خود دارد . کابلهای این پکیج از یک سو به رابط دنگل سیمولاتور و سمت دیگر به پورت ترینر رادیوی شما متصل میگردد . دانگل خود سیمولاتور هم به راحتی به پورت USB  کامپیوتر شما متصل میشود .

همچنین به همراه این پکیج 4 عدد DVD نرم افزاری اکثر سیمولاتورهای بسیار معروف دنیا که در بالا نام برده شد به همراه آپدیت آنها و سریال رجیستر کردن آنها در اختیار شما قرار خواهد گرفت .برنامه های این شبیه ساز پرواز قابلیت آپدیت به ورژن های بالاتر را نیز دارد .

در هنگام اجرای برنامه ریل فلایت Real Flight 7 برای اولین بار چنانچه در هنگام نصب سیستم کامپیوتر شما به اینترنت متصل باشد یا به هر دلیل سریالهای شما توسط نرم افزار تایید نشود از شما یک کد اکتیو اضافه درخواست میگردد که با مراجعه به لینک زیر و وارد کردن کدهای خود میتوانید آن کد اکتیو نهایی را دریافت نمایید :

 

http://activation.knifeedge.com/RealFlight7

لازم به ذکر است برای نصب Real Flight 7.5 ابتدا باید ورژن 7 را نصب و اکتیو کرد و سپس فایل Real Flight 7.5 که در DVD شماره 4 موجود است را نصب نمود .

 

تصاویری از محیط شبیه سازی شده پرواز با این پکیج در زیر به شما نشان داده شده است :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kindly Remark for Installation:


1. Make sure that your remoter can support PPM mode
2. Firstly try to find the "autorun" icon in CD, this is quick installation guide.
3. Before run any program, pls install the "DirectX9.0" in CD.
4. Run the "simulator console" as administrator in CD, and change to different program more easily and conveniently, or change the switch of USB simulator-four slid switch for your choose.

Package Included:

1x USB simulator Dangel:with switch, switchable
1x Square adapter cable
1x Round adapter cable
1x Mini din adapter cable
1x Audio cable 1.5m -3.5mm jack to jack plug
 With 4 DVD Simulator software  

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

پکیج کامل سیمولاتور شبیه ساز پرواز RealFlight 7.5 دارای سیمولاتورهای FPV Racing مدل ALL In ONE-25in1 به همراه دنگل و کابلهای کامل

  • کد محصول: Gold Simulator v2 Realflight 7.5 with fpv-racing
  • موجودی: در انبار
  • 199,000تومان
  • 185,000تومان تخفیف 14,000تومان


محصولات مرتبط

برچسب ها: پکیج کامل سیمولاتور شبیه ساز پرواز RealFlight 7.5 دارای سیمولاتورهای FPV Racing مدل ALL In ONE-25in1 به همراه دنگل و کابلهای کامل, Gold Simulator v2 Realflight 7.5 with fpv-racing