فلایت کنترل NAZA LITE نازا لایت ساده بدون GPS ساخت DJI

فلایت کنترل NAZA LITE نازا لایت ساده بدون GPS ساخت DJI

0تومان
کد محصول: NAZA LITE ساده
وضعیت انبار: عدم موجودی

مشخصات کوتاه محصول

فلایت کنترل NAZA LITE نازا لایت ساده بدون GPS ساخت DJI اگر به دنبال یک فلایت کنترل با کیفیت و کارآیی بالا برای مولتی روتور هستید، برد فلایت کنترل NA...

فلایت کنترل NAZA LITE نازا لایت ساده بدون GPS ساخت DJI

اگر به دنبال یک فلایت کنترل با کیفیت و کارآیی بالا برای مولتی روتور هستید، برد فلایت کنترل NAZA M LITE یکی از بهترینها برای انتخاب است.شرکت DJI با سابقه درخشان در زمینه طراحی و ساخت قطعات مولتی روتور روی این نوع برد حساب ویژه ای باز کرده است .بیشترین فروش از لحاظ آماری مربوط به این فلایت کنترل عالی میباشد.naza m دارای دو ورژن است .ورژن lite که هم اکنون به حضورتان معرفی میکنیم (ورژن بدون GPS ) که از لحاظ اقتصادی به صرفه تر با حدود یک چهارم قیمت ورژن بالاتر خود یعنی naza m v2 میباشد. توجه داشته باشید سنسورهای به کار رفته در هر دو ورژن یکی میباشد و عملا دارای کیفیت پرواز یکسانی میباشند.آنچه که متفاوت است در توسعه لوازم جانبی و افزایش عملکرد است که در ورژن بالاتر با قیمت بیشتر در اختیار مشتری قرار میگیرد.

این برد با پشتیبانی از انواع  کوادکوپتر و هگزا کوپتر پرواز با ثبات و پایداری بالایی را برای مولتی روتور شما به ارمغان خواهد آورد .

هرآنچه که برای یک پرواز مطمئن و پایدار لازم دارید  با خرید این فلای کنترل در اختیار شما میباشد.

توجه داشته باشید این مدل فاقد GPS و عملیات بازگشت به خانه است . در صورت نیاز به GPS  میتوانید از کالای فلایت کنترل نازا لایت با GPS که در همین فروشگاه موجود است استفاده نمایید.

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب