فلایت کنترل KK 2.1.5  با LCD و کیس ضد ضربه و بازر ساخت هابی کینگ ویژه هواپیما و مولتی روتور

فلایت کنترل KK 2.1.5 با LCD و کیس ضد ضربه و بازر ساخت هابی کینگ ویژه هواپیما و مولتی روتور

280,000تومان
کد محصول: KK 2.1.5 With Hard Case
وضعیت انبار: در انبار

مشخصات کوتاه محصول

همه کاربران مولتی روتور این برد بسیار عالی و همه فن حریف را میشناسند. بردهای kk به صورت اپن سورس تا کنون در ورژنهای مختلفی وجود داشته است .این فلای...

همه کاربران مولتی روتور این برد بسیار عالی و همه فن حریف را میشناسند. بردهای kk به صورت اپن سورس تا کنون در ورژنهای مختلفی وجود داشته است .این فلایت کنترلها دروازه مناسب و کم هزینه برای ورود به دنیای مولتی روتورها هستند.هرکسی یکبار به سراغ این فلایت کنترل رفته باشد، خاطرات خوش و لذت طراحی و توسعه با این محصول را فراموش نخواهد کرد.

برای شروع و به دست آوردن تجربه ، برد معرفی شده جزء گزینه هایی است که افراد بیشماری بر روی آن کار کرده و بعد از کسب تجربه مراحل ترقی را طی نموده اند.بسیاری از شرکتها روی نرم افزار و سخت افزار این برد کار کرده و آن را طی سالیان متمادی ارتقا داده اند .این برد یکی از معروفترین فلایت کنترلهایی است که بیشترین مطالب در اینترنت راجع به آن نوشته شده است .

اینک آخرین ورژن این فلایت کنترل در اختیار شماست که میکرو کنترل آن ارتقا پیدا کرده و باگهای نرم افزاری اصلاح شده است و برنامه کنترل آن پیشرفته تر شده است. همچنین تمام رادیوهای آماتور و پیشرفته دیجیتالی را ساپورت میکند!! اکنون یک فلایت کنترل همه کاره در اختیار کاربران است که به راحتی از تمام حالتهای تری کوپتر و کواد کوپتر و هگزا کوپتر و حتی اکتا کوپتر پشتیبانی میکند .

همچنین این برد دارای یک کیس ضد ضربه عالی به همراه بازر صدا میباشد .

Pre-installed firmware
 

Dualcopter
Tricopter
Y6
Quadcopter +
Quadcopter X
Hexcopter +
Hexcopter X
Octocopter +
Octocopter X
X8 +
X8 X
H8
H6
V8
V6
Aero 1S Aileron
Aero 2S Aileron
Flying Wing
Singlecopter 2M 2S
Singlecopter 1M 4S

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
logo-samandehi