درباره ما

مجموعه اهواز هابی به عنوان اولین و بزرگترین سایت تخصصی جنوب و جنوب غربی کشور در رباتیک و مولتی روتور و رباتهای عمود پرواز و سیستمهای پروازی مدل اعم از هلی کم و هلی شات و سیستمهای تخصصی نقشه برداری هوایی از سال 1389 به صورت تحقیقاتی و کار برروی پروژه های مختلف و سپس از سال 1392 به صورت حرفه ای و فروشگاه تخصصی آنلاین کار خود را به صورت جدی و حرفه ای آغاز نمود.

نتیجه پروژه های تحقیقاتی گسترده و تستهای پروازی در شرایط جوی گوناگون و تست هزاران کالای مشابه با برندهای مختلف با وجود مشکلات بسیار زیاد از جمله تحریمهای صنعتی و علمی علیه کشور عزیزمان هم اکنون در اختیار شما سروران گرامی قرار دارد .

سعی شده بهترین قطعات با بهترین کیفیت با مشاوره از کارگروه پهباد سازمان هوافضای جمهوری اسلامی ایران بدون واسطه و با کمترین قیمت از تولید کننده اصلی تهیه شده و یک مجموعه عالی و بی نظیر برای شما عزیزان گردآوری گردد . در کنار تمامی محصولات توضیحات کافی با حالت آموزشی درج شده است تا دوستان دانشجو و یا تازه وارد در جمع ما نیز نهایت استفاده را از مباحث برده و راه برای ورود آنها به دنیای علوم رباتیک و هوا فضا هموارتر گردد.

این فروشگاه مفتخر است که کلیه کالاهای خریداری شده توسط مشتریان عزیز را با انواع روشهای پستی از قبیل پست پیشتاز و یا پست تیپاکس به سرتاسر ایران به صورت روزانه ارسال مینماید تا در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتریان گرامی برسد.

امید است با همدلی و همکاری بتوانیم گامی کوچک در اعتلای سطح دانش ایران سربلند برداریم .

در پناه حق

 

اطلاعات سایت :

فروشگاه قطعات الکترونیک و رباتیک ، رباتهای پرنده و سیستمهای مدل رادیو کنترل

ساعت تماس : صبح ها از 9 الی 14 و عصرها از 17 الی 21 شب

تلفن مدیریت و فروش: 09192331496  مهندس کریمی پور

تلفن پشتیبانی : 09399011122 

ایمیل مدیریت : pejmaaan (AT) gmail.com

ایمیل سایت : info (AT) ahwazhobby.ir

پشتیبانی : تم مسترز
تمامی حقوق برای فروشگاه رباتیک اهواز هابی بزرگترین مرجع قطعات مولتی روتور محفوظ است © 1397