اسپید کنترل LIGHTNING ایمکس

اسپید کنترل LIGHTNING ایمکس

155,000تومان
کد محصول: Emax 20A Lightning BLheli ESC
وضعیت انبار: در انبار

مشخصات کوتاه محصول

اسپید کنترل 20 آمپر ایمکس اورجینال آفرو میکرو Emax-Lightning مخصوص FPV RACING شرکت ایمکس یکی از برترین و معروفترین برندهای تولید قطعات و وسائل "هابی...

اسپید کنترل 20 آمپر ایمکس اورجینال آفرو میکرو Emax-Lightning مخصوص FPV RACING

شرکت ایمکس یکی از برترین و معروفترین برندهای تولید قطعات و وسائل "هابی" و " آر سی" رادیو کنترل در دنیا میباشد . لوازم تولید شده این شرکت با کیفیت بسیار خوب و قیمت بسیار مطلوب برای استفاده شما عزیزان تهیه و گردآوری شده است .

اسپید کنترلهای جدید سری "لایتنینگ" این شرکت برای ساخت انواع پرنده ها و مولتی روتورهای ریسینگ و مسابقه ای FPV RACING کاربرد وسیعی دارد .

این اسپید کنترلها با وزن بسیار پایین کمتر از 5 گرم خود و با ساپورت OneShot125 و MultiShot  و Active Braking و همچنین ساپورت از تمام انواع باطری 2 سل تا 4 سل به صورت حرفه ای برای سیستمهای مسابقه ای FPV RACING طراحی و تولید شده است . همچنین این اسپید کنترل از فریمور نرم افزاری جدید BLHeli LIGHTNING استفاده کرده است که در مواقع لزوم و کاربردهای حرفه ای تر تنها با استفاده از سیم سیگنال آن میشود فریمور آن را آپدیت کرد یا آنرا پروگرام نمود و دردسرهای قبلی اسپید کنترلهای سیمون و اسپید پروگرامر را ندارد !!

اسپید کنترل 20 آمپر LIGHTNING شرکت ایمکس تحمل عبور جریان تا 30 آمپر برای مدت کوتاه را نیز دارد که خیال شما را از نسوختن اسپید کنترل در شرایط کرش یا تراتل دادن های لحظه ای راحت میکند .

همراه این اسپید کنترل سه سیم سیلیکونی افزایش طول برای اتصال به موتور براشلس و یک کاور شرینگ حرارتی (وارنیش) شفاف برای آب بندی اسپید کنترل در پک موجود میباشد .

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!

امتیاز بد           خوب
logo-samandehi